NOSIDEŁKA

Maleńkie dzieci potrzebują bliskości rodziców. Także podczas wspólnych spacerów. Interesującą alternatywą wobec wózków spacerowych, a nawet ich uzupełnieniem, są nosidełka. Bardzo proste modele towarzyszą matkom oraz ich pociechom od zarania cywilizacji. Obecnie oferujemy Państwu produkty wierne niemal odwiecznej idei, a zarazem znacznie udoskonalone pod względem wykonawczym. Prezentujemy m.in. wyroby 4w1, które umożliwiają umiejscowienie smyka w czterech pozycjach. Kiedy pociecha jest jeszcze maleńka, nie potrafi siedzieć z wyprostowanymi plecami, wówczas podróżuje przy naszej twarzy, przytulony buzią do naszej piersi. Czuje nasze ciepło, bicie serca i rytm oddechu. Dziecko doznaje kojących uczuć, wiedząc, że jesteśmy tuż przy nim. Przeczuwa, że nic mu nie grozi. Z czasem zacznie zwiedzać świat na naszych plecach, mogąc obserwować otaczający go je świat!

Nosidełko Chicco

Nowoczesne nosidełka Chicco zostały zaprojektowane tak, aby maluszek przebywając w nich czuł komfort i był bezpieczny. Dlatego też wytwarzane są z przyjemnych w dotyku i nieuczulających delikatnej skóry materiałów. Producent zadbał także o to, aby odciążyć troskliwych rodziców. Służy temu między innymi ergonomiczny pas biodrowy, sprawiający, że ciężar smyka równomiernie rozkłada się na ciało noszącego.

Nosidełko Infantino

Jako że oferta nasza zawiera wyłącznie artykuły sprawdzonych wytwórców – nie mogło w niej zabraknąć nosidełek Infantino. Jednym z nich jest zestaw wzorowany na tradycyjnych chustach – których również i dziś chętnie używają zapobiegliwi rodzice – a stworzony z wytrzymałej tkaniny.

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.