KLOCKI LEGO® BOOST

Dzieci fascynują się nowoczesnymi technologiami. Podziwiamy je za to, jak łatwo odnajdują się w świecie tabletów i smartfonów. Lubią oglądać bajki o robotach, które tak bardzo przypominają człowieka – a jednak różnią się tym, że mają sztuczną inteligencję. Okazuje się, że naszym pociechom nieobce jest także programowanie! Oczywiście za sprawą zestawów klocków LEGO BOOST.

LEGO BOOST – zestaw kreatywny 5W1

Prezentowana seria klocków Lego® powstała z myślą o młodych naukowcach i programistach. Idea ta wpisuje się w bardzo dziś popularne zabawki edukacyjne oraz sensoryczne. Nauka poprzez zabawę sprawia dzieciom dużą frajdę. A i rodzice są zadowoleni, gdy widzą, jak ich smyk się rozwija. Przebiega to w sposób harmonijny.

Odtąd nauka nie kojarzy się malcowi z przykrym obowiązkiem, a raczej zabawą obfitującą w kreatywne pomysły.

Duma małego programisty

Dzięki zestawowi kreatywnemu 5w1 dziecko skonstruuje robota, który stanie się jego wiernym kompanem. Vernie – bo takie jest jego imię – porusza się na gąsienicach we wszystkie strony. Istota ta odznacza się inteligencją: reaguje na mowę, wyczuwa odległość oraz widzi przedmioty i barwy. Jest też bardzo pomocna ze względu na to, że chwyta i przenosi mniejsze zabawki.

Twoja pociecha promienieje z dumy – to przecież ona samodzielnie zaprogramowała tego jakże błyskotliwego robota. Co ciekawe, dziecko ma znacznie więcej możliwości, może przekształcić swojego druha w cztery inne konstrukcje, więc: gitarę, łazika, linię produkcyjną lub innego przyjaciela – kota Frankiego! Warto również sprawdzić zestawy klocków Lego® Technic.

Niech wyobraźnia dziecka nie zna granic!

 

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry