WÓZKI DLA LALEK

Dzieci są pilnymi obserwatorami. Z ciekawością przyglądają się dorosłym podczas rozmaitych sytuacji. Następnie starają się ich naśladować. W ten sposób usprawniają swoją wyobraźnię a także kompetencje społeczne. Poza tym rozwijają w sobie emocje, wrażliwość, na przykład opiekuńczość i troskę o innych, szczególnie tych słabszych. Dziewczynki na przykład wcielają się w rolę mamy. Trzeba przyznać, że odgrywają je wzorowo, nie zapominając o niczym istotnym. Przeważnie chętnie opiekują się młodszym rodzeństwem, a także spełniają tę potrzebę poprzez troszczenie się o lalkę czy maskotkę. Dla tych pierwszych oferujemy także specjalne zabawkowe wózki.

Spacerówki dla lalek

Dziecko opiekując się laleczką nie tylko uczy się ważnych czynności, lecz także wzmacnia swoją pewność siebie. Wie, że jest odpowiedzialne i potrafi reagować jak ludzie dorośli. Kładzie więc swoją podopieczną do wózka i wyruszają wspólnie na spacer, by zaczerpnąć słońca i świeżego powietrza.

Proponujemy zarówno głębokie wózki dla lalek, wzorowane na prawdziwych modelach przeznaczonych dla niemowląt, jak i produkty zwane spacerówkami, które są lżejsze i dają się złożyć.

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.