LEGO® CREATOR EXPERT

Dziecko podczas zabawy wyznacza sobie coraz to nowe i bardziej ambitne cele. Zaczyna jako maleńki szkrab z dużymi klockami, z których buduje proste konstrukcje. Z biegiem lat składa poważniejsze zestawy. W końcu przychodzi pora, kiedy ma już kilkanaście lat, by zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem. To seria LEGO® Creator Expert. Tutaj już mamy do czynienia niemal z modelarstwem. Złożymy bowiem z szeregu części rzeczy wyglądające jak pomniejszone kopie prawdziwych, spotykanych w realnym świecie samochodów czy budowli.

Zestawy LEGO® Creator Expert

Jeśli dziecko interesuje się znanymi budowlami, wtedy proponujemy zestaw ze szczególnie interesującym budynkiem. Znajdziemy tu wiele znanych z filmów czy zdjęć zabytków. Wspomnijmy choćby o Big Benie. To chyba najbardziej charakterystyczny obiekt stolicy Wielkiej Brytanii. Nie sposób sobie wyobrazić bez niego Londynu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ta wspaniała wieża z budzącym zachwyt zegarem stanęła w pokoju pociechy. Lub też może to być któryś z kultowych samochodów, dajmy na to, Mini Cooper (to nim przemieszczał się słynny Jaś Fasola!). 

Każdy zestaw jest wierną repliką oryginału. Wytwórcy dołożyli starań, by każdy element był możliwie jak najbardziej autentyczny. Wśród tylu klocków mniejszych i większych łatwo by było się zagubić… Ale pomocą służy nam instrukcja, która krok po kroku poprowadzi dziecko przez to ambitne zadanie!

 

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry