OGRÓD

Dysponujesz przydomowym ogródkiem? Ale tak jakoś pusto w nim i cicho? Nic dziwnego, brakuje zabawek ogrodowych! A jak wiadomo, zarówno całkiem jeszcze małe jak i większe dzieci wprost uwielbiają spędzać czas poza domem! Gdyby tylko mogły, z pewnością całe dnie przebywałyby na dworze.

Nawet nieco gorsza pogoda i pochmurne niebo ich nie odstraszają. Cieplej się ubierają i pędzą na podwórko. Z myślą o ich potrzebach przedstawiamy pokaźną ofertę.

Zabawki na podwórku

Dzieci, by cieszyć się zabawą na świeżym powietrzu, nawet nie potrzebują przydomowego ogrodu. Jeżeli mieszkają wraz z rodzicami w blokowisku, to zawsze mogą wyjść z mieszkania i skorzystać z zabawek na podwórko. Jest wiele miejsc poza domem, w których spędzi się czas na podróżowaniu przy pomocy roweru na pedały czy biegowego. Jest także do wyboru pojazd na akumulator, w którym pociecha poczuje się jakby prowadziła prawdziwy samochód! Udajmy się na przykład do wiejskiego lub miejskiego parku, aby poszaleć pośród zieleni i ptasiego świergotu. Z taczką oraz innymi akcesoriami polecamy wybrać się się do piaskownicy.

Gdy przychodzą ciepłe dni, a słońce świeci dłużej i łaskawiej, aż żal siedzieć pośród czterech ścian. Dobrze się ruszyć i zaczerpnąć świeżego powietrza. Dzieci doskonale o tym wiedzą.

I niezależnie od tego, jak duży masz ogród, zawsze znajdzie się akurat tyle wolnego miejsca, aby znalazły się w nim zabawki.

Bogaty asortyment zabawek ogrodowych

W pełni lata warto zaopatrzyć się w swój własny basen. Dobrze też dołączyć do niego zjeżdżalnię czy maty i ślizgawki wodne. A malec będzie się beztrosko pluskał w wodzie tuż pod Twoim opiekuńczym okiem!

Natomiast do drzewa przymocujesz huśtawkę – dzieci kochają się huśtać! W ofercie mamy również piaskownicę wraz ze wszelkimi niezbędnymi zabawkami do piasku.

Ostatnim hitem są trampoliny. Na jednej z nich, a wybór jest bogaty, Twoja pociecha wyszaleje się do syta!

 

Pokazano 1-24 z 47 pozycji

Aktywne filtry