LALKI ENCHANTIMALS

Przenieśmy się do zaczarowanej krainy. Znajdują się w niej dziewczynki mieszkające z miłymi stworzonkami. Są niezwykłe, przypominają swoich pupilów. I to nie tylko wyglądem, ale także osobowością. Łączy je coś pięknego. To oczywiście przyjaźń, najtrwalsza z więzi. Warto się o nią troszczyć. Tak też robią nasze bohaterki, które wciąż przebywają ze swymi zwierzątkami. Na pewno mogą na sobie polegać!

Enchantimals zestaw

Zaczarowany las kryje w sobie wiele tajemnic. Odkrywanie ich to wielka przyjemność. Dziewczynki lubią spacerować jego ścieżkami. Towarzyszą im oczywiście malutkie istoty, czyli różnorodne zwierzątka. A kiedy już nasi bohaterowie będą chcieli odpocząć, to przysiądą na miękkiej polanie i umilą sobie czas opowiadaniem wesołych i niezwykle interesujących historyjek.

Enchantimals domek

Na skraju zaczarowanego lasu możemy zauważyć dwupoziomowy domek jelonków. Jego kolorystyka została utrzymana w miłych dla oka, różowo-fioletowych tonacjach. Daszek uwieńczony został jelenim porożem. Nie ma wątpliwości, kto spędza błogie godziny w tej okazałej rezydencji. To oczywiście Danessa Deer™ i jelonek Sprint™. Zaczarowana dziewczynka i zwierzątko są bardzo do siebie pasują. Danessa ma fioletową czuprynkę, sponad której wyglądają zgrabne różki.

W przytulnym domku gotują swoje ulubione dania. A kiedy mają ochotę, pieką babeczki, które z wielkim smakiem zajadają. Kiedy pogoda jest przyjemna, para przyjaciół przesiaduje na balkonie, z którego mają widok na zaczarowany las. Wygląda wspaniale, zwłaszcza wtedy, gdy rozświetlają go promienie słońca.

 

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry