HULAJNOGI

Dziecko lubi oraz powinno być w ruchu. Wiemy dobrze, że ruch to zdrowie. Szczególnie, jeśli smyk szaleje na świeżym powietrzu!

Nauka koordynacji z hulajnogą

Ciekawą propozycją jest hulajnoga. Twój potomek najpierw się rozpędzi, następnie położy obie stopy na idealnie sprofilowanej desce i zacznie płynnie kierować swoim pojazdem. Do wyboru, zależnie od preferencji czy predyspozycji dziecka, masz hulajnogi dwu- oraz trzykołowe.

Trzykołowa świetnie się nadaje dla młodszych dzieci. Nieco starsze dobrze sobie poradzą z jazdą na dwukołowej wersji tego pojazdu.

Początkującym polecamy trójkołowy model dla chłopca PSI Patrol marki AS. Dla nieco starszej dziewczynki przygotowaliśmy dwukołowy pojazd ozdobiony bohaterami z hitowej produkcji Frozen – Kraina Lodu.

Do wyboru, do koloru – każdy maluch znajdzie hulajnogę ze swymi ulubionymi postaciami z bajek i kreskówek. Mamy w ofercie propozycja dla chłopców i dziewczynek, wiemy, że dzieci mają swoje upodobania. Gwarantujemy więc szeroki wybór hulajnóg i zachęcamy do przejrzenia oferty!

 

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry