Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 87,00 zł - 370,00 zł

ZABAWKI INTERAKTYWNE I ROBOZABAWKI

W ostatnim czasie coraz większym uznaniem cieszą się zabawki interaktywne. A wśród nich dużą sympatią cieszą się Robozabawki. Warto zauważyć, że także rodzice doceniają edukacyjne zalety tych produktów.

Nie każdy malec może sobie pozwolić na to, by trzymać w mieszkaniu żywe stworzenie. Nieraz dziecko jest po prostu za małe, lub też nie ma miejsca w domu, by opiekować się w nim żywą istotą. Świetnym rozwiązaniem są zabawki, które nie tylko wyglądają, ale i zachowują się jak prawdziwe zwierzątko.

Stanie się wiernym kompanem zabaw dla Twojego dziecka. A oferta zabawek interaktywnych na robozabawkach się przecież nie kończy!

Zabawa i nauka z interaktywnym zwierzakiem

Zabawa ze swoim zabawkowym pupilem to jedno. Nie zapominajmy i o tym, że dziecko spędzając czas ze swoim ulubieńcem, uczy się wielu ważnych zdolności. Zwykle stworzenia te reagują na dotyk lub dźwięk. Szkrab uczy się więc podstaw logicznego myślenia. Zaczyna myśleć przyczynowo-skutkowo. Dodatkowo, o czym również nie można zapomnieć, dziecko staje się bardziej odpowiedzialne. Z taką czułością podchodzi do interaktywnych stworzeń, bo wie, że mniejsze istoty wymagają troski. Posiadanie pupila to nie tylko zabawa, ale i pewne obowiązki.

Maluch wykonuje je szybko i z wielką przyjemnością!

Szeroki repertuar zabawek interaktywnych

Wybór zestawów jest rzeczywiście duży. Dziecko skonstruuje swojego pierwszego robota. Przybierze on kształt któregoś ze zwierzaków… Ciekawe, będzie to króliczek, lisek, a może… sympatyczny dinozaur? Seria Build a Bot daje również możliwość łączenia ze sobą elementów z różnych zestawów! Moc kreacji nie zna tu żadnych granic!

Nie mniej frajdy da Twojej pociesze któraś z propozycji Little Live Pets. Mamy tu pieska, kotka, a także interaktywnego żółwika, który uwielbia pluskać się w miniaturowym basenie!

Świetnym uzupełnieniem procesu edukacji będzie dla dziecka Edukacyjny Stolik Malucha. Ułatwi on dziecku rozwinąć się w sposób niezwykle harmonijny. Przy jego pomocy pozna kształty, kolory, nauczy się liczb i wielu ładnych piosenek!

Polecamy również inne zestawy, które pozwolą dziecku zdobyć w formie zabawy wiedzę (gry edukacyjne), a także usprawnią jego procesy myślowe czy zdolność uczenia się (gry logiczne).

 

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry