LALKI BABY ANNABELL

Lalki Baby Annabell są idealnym prezentem dla dziewczynek. One mają wielką potrzebę opiekowania się kimś mniejszym i słabszym. Sprawia im to radość i czują się potrzebne. Kiedy mają młodsze rodzeństwo, starają się być mu pomocne. Dzieci podpatrują dorosłych i usiłują ich naśladować najlepiej jak potrafią. Lubią odgrywać ważne role.

Baby Annabell – interaktywne lalki

Lalki Baby Annabell są interaktywne. Czyli że reagują na to, co robi dziecko. Jeśli maluch ukołysze swoją laleczkę, ta uspokoi się i zaśnie.

Mają 46 cm wzrostu i zachowują się jak prawdziwe niemowlęta. Dlatego zestawy zawierają wszystkie artykuły niezbędne do opieki i pielęgnowania malutkiej pociechy. Kiedy dzidzia jest głodna, komunikuje to, wtedy należy ją nakarmić ze specjalnej buteleczki.

Jest to wesoła istotka, większość czasu spędza na gaworzeniu, swoją wesołość wyraża poprzez spontaniczny śmiech. Bywa jednak i tak, że odczuwa lekki dyskomfort, informuje nas o tym płaczem. Na całe szczęście trwa to chwilkę, wystarczy jej zanucić spokojną kołysankę.

Zabawka edukacyjna, która rozwija

Nigdy nie jest za wcześnie na naukę. Właśnie z tego założenia wyszli twórcy lalek Annabell. Dziewczynka zdobywa wiedzę, jak powinno się postępować z maluszkami wymagającymi troskliwości. Nasze dziecko wie, że opiekowanie się innymi wymaga pewnego poświęcenia, przynosi też satysfakcję. Nie ma większej nagrody niż widok roześmianej niemowlęcej buzi.

Żeby zabawa była jak najciekawsza, w zestawach Baby Annabell, oprócz wspomnianej buteleczki odnajdziesz całe bogactwo akcesoriów. Należą do nich: smoczek, śliniaczek, pieluszka, łańcuszek. A laleczka ma na sobie ładne ubranko i czapeczkę.

Jak widać, twórcy serii pomyśleli o wszystkim!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.