POJAZDY NA PEDAŁY

Dziecko w pierwszych miesiącach życia głównie śpi, wówczas rozwija się jego mózg. Z czasem dzień jego aktywności ulega wydłużeniu. Wówczas rozpiera je energia. Wprawdzie dość szybko się męczy, lecz szybko ją odzyskuje i jest gotowe do dalszych zabaw. Podczas nich smyk rozwija się pod wieloma względami. Ważne jest tu np. szlifowanie zdolności motorycznych. Najpierw pociecha raczkuje, potem stawia pierwsze kroki. Następnie wsiada na swój pierwszy pojazd na pedały.

Pojazdy na pedały dla dzieci

Widzimy już oczami wyobraźni, jak w nieco dalszej perspektywie dziecko mknie na dwukołowym rowerku. Ale zanim to się stanie – dziecko będzie już sześcio- czy siedmioletnie – w pierwszej kolejności nasza pociecha dosiądzie pojazdy na pedały, które nie wymaga utrzymania równowagi. Pozwala natomiast wzmocnić siłę mięśni nóg oraz poznać zależności przestrzenne zachodzące między przedmiotami oraz podstawowe zasady fizyki, między innymi kinetyczne,

Oferujemy szeroki zakres pojazdów na pedały. Nawiązują one swym wyglądem do prawdziwych maszyn, spotykanych na drogach oraz polach. Dziecko zatem pokieruje traktorem, jeździkiem w kształcie auta wyścigowego lub jeszcze innym modelem.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry