LEGO® MARVEL AVENGERS

Postaci z uniwersum Marvela na dobre zadomowiły się w naszych domach. Zadebiutowały jako bohaterowie komiksów, potem pojawiały się w filmach, serialach czy grach komputerowych. W końcu zagościły także w świecie klocków LEGO®. Już od pewnego czasu pojawiają się nowe zestawy. Umożliwiają one poczuć się dzieciom, jakby były herosami zdolnymi zmierzyć się z każdymi trudnościami. Włącznie z tymi, które wymagają najwięcej zręczności, jak choćby walki z hersztami gangów.

Lego® Marvel Avengers: zestawy

Avengersów, nazywanych również Mścicielami, stworzył słynny Stan Lee, który był również pomysłodawcą Spider-mana. Jednak człowiek-pająk nie znajdował się w tym elitarnym zespole. Ostatnio tworzyli go Kapitan Ameryka, Iron Man, Thor, Czarna Wdowa i nieposkromiony Hulk. Połączyli swoje siły, by przeciwstawić się kosmicznym najeźdźcom. Pomagają im niektórzy z rasy Inhumans, będącymi ludźmi obdarzonymi nadnaturalnymi zdolnościami.


Dziecko pokieruje drużyną, by utemperować zapał złych sił. Reprezentuje je choćby Loki. Wiecznie knuje przeciwko Mścicielom. Tym razem chce ukraść cenny artefakt. Oczywiście w starciu z nim przydadzą się nadnaturalne siły, lecz nie obejdzie się również bez sprytu. Należy go przechytrzyć, czyli pokonać jego własną bronią!


Bohaterowie mają do dyspozycji laboratorium oraz liczne urządzenia. Jednym z nich jest ogromny robot, nazywany mechem, którym kieruje człowiek ze stali – Iron Man!


Czy i tym razem Avengersi ogłoszą swoje zwycięstwo i przystąpią do świętowania? Smyk już się postara, aby tak było!

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry