RECARO

Chcąc przedstawić firmę Recaro, należy cofnąć się w czasie o ponad sto lat, bo aż do 1906 roku. To wówczas Wilhelm Reutter zakłada firmę (Reutter Carosserie-Werke), która ma duży wpływ na to, jak na początku XX w. przebiega rozwój niemieckiej motoryzacji. Reutter i jego pracownicy tworzą karoserie do samochodów. W latach 20-tych są to głównie limuzyny. Następnie współpracują z takimi gigantami jak Volkswagen czy Porsche.

W 1963 roku firma zmienia swój profil, a także nazwę, stając się odtąd znane jako po prostu Recaro. Zajmują się zatem projektowaniem oraz produkcją foteli samochodowych, także wyścigowych. Z czasem wzbogacają ofertę o foteliki dziecięce. Okazuje się to niemałym wyzwaniem, wiadome jest przecież, jak wymagającym pasażerem jest dziecko, szczególnie malutkie.

Firma z biegiem lat staje się jedną z bardziej cenionych i rozpoznawalnych wśród światowych wytwórców fotelików dla dzieci.

Foteliki Recaro

Już pierwszy rzut oka sprawia, że interesujemy się fotelikami Recaro. Wyglądają nowocześnie, a także solidnie. Takie też są; twórcy kładą największy nacisk na to, by ich modele zapewniły młodym pasażerom jak najwięcej komfortu i bezpieczeństwa. Odpowiadają za to m.in. regulowany zagłówek oraz cała konstrukcja fotelika, która umożliwia dopasować go do kształtu oraz rozmiaru ciała malucha.

Mówi się, że rośnie wraz z nim. I to też prawda, w miarę jak dziecko się rozwija i dorasta, odpowiednio też modyfikujemy ustawienie siedziska czy zapięcie pasów. Mamy również możliwość ustawienia produktu pod optymalnym kątem, tzn. takim, aby głowa dziecka nie opadała, ale trzymała się prosto w foteliku.

Prezentujemy foteliki dla dzieci o różnej wadze, od niemowląt, po 9- i 15-, a na 36-kilogramowych szkrabach kończąc.

Foteliki Recaro: 9-36 kg

Foteliki Recaro w kategorii 9-36 kg wyposażone są we wszystkie elementy niezbędne do tego, aby małe dziecko podczas podróży było bezpieczne. Należy do nich choćby baza RECARO SmartClick – to dzięki niej zamocujesz siedzisko niemal we wszystkich modelach samochodów. Istotny jest również odpowiednio obszerny zagłówek, aby główka dziecka mogła w nim komfortowo spoczywać.

Foteliki Recaro: 15-36 kg

Nieco inne wymagania ma się wobec fotelików dla trochę starszych, więc z reguły cięższych pociech. Modele te nie muszą już być tak rozbudowane jak dla młodszych smyków. Niemniej dwie rzeczy pozostają niezmienne – komfort i wygoda malucha. Siedziska więc odznaczają się rozwiązaniami, które zapewnią dziecku bezpieczną i niewątpliwie wygodną jazdę.

Podróżowanie z dzieckiem odtąd stanie się jeszcze przyjemniejsze. Docenią to zarówno wypoczęte dzieci jak i odprężeni rodzice!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.