KLOCKI LEGO® HIDDEN SIDE™

W dzisiejszych czasach rzeczywistość coraz częściej przenika się ze światem wirtualnym. Jest to możliwe za sprawą technologii AR (Augmented Reality, czyli rozszerzona rzeczywistość). Od lat wykorzystuje się ją w wielu dziedzinach, na przykład w wojskowości. Coraz chętniej też stosują ją twórcy zabawek. Przykładem jest nowatorska seria klocków LEGO® Hidden Side. Zabawa odbywa się na skraju dwóch światów: realnego oraz wykreowanego. Dzieci używają zaawansowanego sprzętu, ale równocześnie są w ruchu, bo nie przesiadują przed ekranem komputera czy smartfona.

LEGO Hidden Side Zestawy: autobus

Oferujemy liczne zestawy z serii, które sprawią, że smyk wybierze się w fascynującą podróż na pogranicze światów. Uda się na przykład na przejażdżkę Autobusem Duchozwalczaczem lub Ekspresem Widmo. Aby rozgrywka była jeszcze ciekawsza, dziecko pobierze darmową interaktywną aplikację Hidden Side. Po zeskanowaniu zabawkowego pojazdu wyświetli mu się tajemna realność – obfitująca w zagadki oraz wyzwania. Wypełniają ją duchy oraz inne paranormalne stworzenie. 

Dziecko zorganizuje grupę ekspedycyjną i wyruszy w drogę, by sprostać najtrudniejszym zadaniom. W tym niezwykłym świecie nawet przenośna toaleta może pełnić inne funkcje niż te, dla których została stworzona. Przeistacza się bowiem w potwora. To dość niespodziewane, ale techniczny geniusz J.B. powinien wymyślić, jak go poskromić!

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.