HUŚTAWKI - BOCIANIE GNIAZDA

Gdy tylko docieramy z dzieckiem na plac zabaw, ono już doskonale wie, czym się zająć. Z początku może się zawahać, nie wiedząc, z którego urządzenia najpierw skorzystać. Wszystkie mają swe zalety i przyciągają wzrok zachęcającym kształtem i kuszącymi kolorami. Dziś bowiem miejsca te, w których bawią się młodsze dzieci, nie są tak szare i nieraz niebezpieczne, jak to jeszcze było w latach 90. Maluch po krótkim czasie na zastanowienie się zmierza w stronę huśtawki. Podobnie jak wiele jego rówieśników, uwielbia się huśtać. Najpierw porusza się miarowym i jednostajnym ruchem, co wprowadza go w spokojny nastrój, za chwilę jednak nieco przyspiesza, co dostarcza mu wiele zabawy. Jeżeli Twój smyk tak bardzo lubi korzystać z huśtawki na placu zabaw, z pewnością polubi bujać się na bocianim gnieździe, które spełnia podobne do niej funkcje!

Swoim kształtem rzeczywiście przypomina nieco prawdziwe gniazdo, w którym bociany wychowują swoje potomstwo. Poza parą dorosłych ptaków mieszczą się na nim także trzy młode, które z dnia na dzień nabierają wagi. Również bocianie gniazdo w formie huśtawki pomieści nie tylko jedną pociechę, ale także jej rodzeństwo, kolegów, koleżanki czy nawet rodziców.

Bocianie gniazda dla dzieci

Oferowane bocianie gniazda dla dzieci istotnie udźwigną nie lada ciężar – bo maksymalnie aż 150 kilogramów. Liny mocujące, w jakie są wyposażone, cechują się dużą solidnością. Wygodną i bezpieczną zabawę gwarantują także rama siedziska obwiedziona miękką pianką. Każdy może z tego produktu korzystać niczym z huśtawki, kołysząc się dynamicznie w jedną i drugą stronę lub też potraktować go bardziej jako hamak, na którym można się spokojnie bujać, znajdując w tej czynności spokój oraz dawkę tak bardzo potrzebnego odprężenia.

Dziecko za sprawą bocianiego gniazda wykształci w sobie zdolności psychomotoryczne, a także wzmocni mięśnie, dostarczając do nich tlenu, i cały organizm. Ponadto zintegruje zmysły, co też okaże się pomocne w dalszych latach życia, gdy zacznie wykonywać bardziej złożone czynności ruchowe i umysłowe. Nie zapomnijmy też o zastrzyku endorfin, którego zawsze dostarcza beztroska zabawa na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.