KARUZELKI I PROJEKTORY

Maluszki większość dnia przesypiają. Budzą się właściwie jedynie po to, by coś zjeść. Potrzebują bowiem bardzo snu. Kiedy śpią, ich mózg się najbardziej optymalnie rozwija. Warto więc zapewnić niemowlęciu idealne warunki do tego, by śniło słodkie sny. Oczywiście kojący wpływ na dziecko ma matczyny głos. Dobrze do dziecka mówić, opowiadać bajkę lub śpiewać kołysankę, szczególnie ta ostatnia wywołuje w pociesze błogość i zarazem senność. 

Karuzele do łóżeczka

Pomocne również okazują się różnego rodzaju akcesoria do łóżeczka. Są to między innymi karuzelki oraz projektory. Proponujemy również produkty, które skupiają w sobie obydwie funkcje, będąc więc zarówno karuzelką jak i projektorem. W tym segmencie wyrobów godne uwagi są muzyczne karuzele firmy B-Kids. 

Roztaczają wokół siebie łagodne światełko kojarzące się z gwiazdami błyskającymi spokojnie na czystym firmamencie. Maluszek widząc te projekcje, zamyka sennie oczka i wybiera się do krainy snów. Uspokaja również miarowe wirowanie sympatycznych postaci. Mogą to być misie czy inne stworzonka. Niektóre zastępują maskotki, gdyż są mięciutkie w dotyku!

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.