ŁÓŻECZKA, KOŁYSKI I KOJCE

Malutkie dziecko potrzebuje dużo snu, żeby zregenerować siły. Istotną kwestią jest tutaj właściwy wybór miejsca, w którym będzie odpoczywało. Wiemy również, że maluszek ma bardzo wrażliwą skórę – to przecież przez nią poznaje i kontaktuje się ze światem – każda więc niewygoda może dla niego być szczególnie uciążliwa.


Zależnie od okoliczności mamy do zaoferowania szeroki wachlarz komfortowych łóżeczek, kołysek oraz kojców.

Łóżeczka turystyczne

Jeśli się wybieracie z rodziną w podróż, musicie zapewnić swemu maleństwu wygodę snu. Pomocne tutaj są łóżeczka turystyczne. Te, które mamy w ofercie, prosto się montuje oraz demontuje. Wyposażone są dodatkowo w przewijak oraz moskitierę. Pierwsze z udogodnień pozwoli Ci szybko i wygodnie przewinąć malucha, bez względu na to, gdzie się akurat będziecie znajdowali. Natomiast moskitiera zagwarantuje dziecku spokojny, wolny od bzyczących owadów sen.

Pogodny sen w łóżeczku dostawnym lub kołysce

Przydatne okazują się także łóżeczka dostawne. Proponujemy m.in. modele marki Chicco z wbudowaną funkcją bujania. Maluszek będzie spał tuż przy naszym boku w wygodnym łóżeczku, które dopniemy do naszego łóżka w sypialni. W związku z tym nakarmimy naszą pociechę w nocy, kiedy tylko będzie tego potrzebowała. Ponadto mamy możliwość pozostawienia łóżeczka otwartego. Dopasujemy jego funkcje do potrzeb dziecka oraz naszych.


Podobne cele realizuje kołyska. Polecamy kołyskę-łóżeczko Sweet Melody od firmy Milly Mally. Co interesujace, zaopatrzona jest w mrugające światełka oraz karuzelę z pluszowymi, niezwykle przyjemnymi w dotyku zwierzątkami.


Jest to model wielofunkcyjny, który spełnia wymagania dziecka oraz troskliwych rodziców.

Kojec – z myślą o zabawie

Inne nieco funkcje mają kojce dla dzieci. Tutaj godną uwagi propozycją jest model firmy Lionelo, czyli składany i przenośny kojec z torbą NOOR. Możemy z niego korzystać w domu, ogrodzie – okazuje się także przydatny, kiedy udajemy się w podróż, łatwo się go przewozi. Zarówno ten model , jak i inne, które mamy w ofercie, zapewni wygodę Twojemu dziecku. Dostarcz mu ulubionych zabawek, a będzie się bawiło do woli. I co najważniejsze – znajdzie się w bezpiecznym miejscu, nawet wówczas, gdy rodzic uda się na chwilę do łazienki lub pokoju obok.


Więcej informacji na temat łóżeczek turystycznych oraz kojców przeczytasz na naszym blogu.

 

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry