ŁÓŻECZKA, KOŁYSKI I KOJCE

Malutkie dziecko potrzebuje dużo snu, żeby zregenerować siły. Istotną kwestią jest tutaj właściwy wybór miejsca, w którym będzie odpoczywało. Wiemy również, że maluszek ma bardzo wrażliwą skórę – to przecież przez nią poznaje i kontaktuje się ze światem – każda więc niewygoda może dla niego być szczególnie uciążliwa.


Zależnie od okoliczności mamy do zaoferowania szeroki wachlarz komfortowych łóżeczek, kołysek oraz kojców.

Łóżeczka turystyczne

Jeśli się wybieracie z rodziną w podróż, musicie zapewnić swemu maleństwu wygodę snu. Pomocne tutaj są łóżeczka turystyczne. Te, które mamy w ofercie, prosto się montuje oraz demontuje. Wyposażone są dodatkowo w przewijak oraz moskitierę. Pierwsze z udogodnień pozwoli Ci szybko i wygodnie przewinąć malucha, bez względu na to, gdzie się akurat będziecie znajdowali. Natomiast moskitiera zagwarantuje dziecku spokojny, wolny od bzyczących owadów sen.

Pogodny sen w łóżeczku dostawnym lub kołysce

Przydatne okazują się także łóżeczka dostawne. Proponujemy m.in. modele marki Chicco z wbudowaną funkcją bujania. Maluszek będzie spał tuż przy naszym boku w wygodnym łóżeczku, które dopniemy do naszego łóżka w sypialni. W związku z tym nakarmimy naszą pociechę w nocy, kiedy tylko będzie tego potrzebowała. Ponadto mamy możliwość pozostawienia łóżeczka otwartego. Dopasujemy jego funkcje do potrzeb dziecka oraz naszych.


Podobne cele realizuje kołyska. Polecamy kołyskę-łóżeczko Sweet Melody od firmy Milly Mally. Co interesujace, zaopatrzona jest w mrugające światełka oraz karuzelę z pluszowymi, niezwykle przyjemnymi w dotyku zwierzątkami.


Jest to model wielofunkcyjny, który spełnia wymagania dziecka oraz troskliwych rodziców.

Kojec – z myślą o zabawie

Inne nieco funkcje mają kojce dla dzieci. Tutaj godną uwagi propozycją jest model firmy Lionelo, czyli składany i przenośny kojec z torbą NOOR. Możemy z niego korzystać w domu, ogrodzie – okazuje się także przydatny, kiedy udajemy się w podróż, łatwo się go przewozi. Zarówno ten model , jak i inne, które mamy w ofercie, zapewni wygodę Twojemu dziecku. Dostarcz mu ulubionych zabawek, a będzie się bawiło do woli. I co najważniejsze – znajdzie się w bezpiecznym miejscu, nawet wówczas, gdy rodzic uda się na chwilę do łazienki lub pokoju obok.


Więcej informacji na temat łóżeczek turystycznych oraz kojców przeczytasz na naszym blogu.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.