Kategorie

Aktywne filtry

GRY

Dzieci są tak pomysłowe, że same wymyślają dla siebie interesujące i nieraz całkiem złożone gry. Ale z równie wielką przyjemnością zasiadają do gotowych już gier. Próbują swoich sił i z czasem stają się w nich coraz lepszymi graczami. Najpierw rozwijają się przy pomocy prostszych zestawów, ale z biegiem lat poznają zasady bardziej skomplikowanych.

Gry planszowe dla każdego

Zestawy, które mamy w ofercie, są skierowane do dzieci w bardzo różnym wieku. Chodzi o to, by ich rozwój przebiegał zgodnie z rytmem natury. Przy czym niektóre propozycje przeznaczone są zarówno dla młodszych jak i starszych graczy, włącznie z rodzicami, wujkami czy nawet dziadkami. Świetnie się do tego nadają zwłaszcza gry towarzyskie.

Gry edukacyjne, strategiczne i inne

Dla malców, które uczą się wielu ważnych umiejętności, skierowane są gry edukacyjne. Zatem w niezwykle przystępny sposób przyswajają sobie zdolność liczenia czy rozwiązywania podstawowych działań matematycznych – wcześniej oczywiście poznają cyferki. Poza tym tyle jeszcze jest wiedzy do zdobycia… A dziecko jest bardzo ciekawe i chłonie ją dzięki pomysłowym zabawom.

Natomiast w grach strategicznych o zwycięstwie przesądza zmysł taktyczny – z rozgrywki na rozgrywkę dziecko poszerzy swoje strategiczne zdolności!

Aby rozwój dziecka był harmonijny, warto by powiększało też swoje uzdolnienia manualne. Do tego akurat służą gry zręcznościowe. Na nich smyki wypróbowują swój spryt oraz szkolą się w zakresie koordynacji ruchowej.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.