Aktywne filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 17,00 zł

ZABAWKI PLASTYCZNE I KREATYWNE

W każdym maluchu drzemie artysta. Dzieci uwielbiają rysować, bo mogą przelać na papier nieprawdopodobne, bardzo kolorowe historie. Zarówno te z życia, jak i inne, które same wymyśliły. Obecnie istnieje na rynku wiele zestawów plastycznych i kreatywnych, które dają naszym pociechom jeszcze więcej możliwości twórczej zabawy!

Zabawki plastyczne dla mniejszych i większych dzieci

Zdumiewają nas opowieści dzieci. Umysł dziecka przypomina sposób myślenia artysty. Podobnie jak oni, malcy są w stanie stworzyć od podstaw swój własny świat. Rozwój poprzez sztukę jest nie tylko niezwykle atrakcyjny, ale przede wszystkim owocny. Plastyczne zabawy uczą malucha, jak wyrażać swoje emocje. Przy pomocy swych dzieł komunikują się z nami i rówieśnikami. Lubią w taki sposób “mówić” o swoich przeżyciach.

Już bardzo małe dzieci próbują kształtować w tworzywie plastycznym. Początkowo efekty tych działań nie są bardzo skomplikowane, ale z czasem maluch rozwija swoje zdolności manualne. I jego prace są coraz ciekawsze!

Najciekawsze zabawki kreatywne

Jedną z popularniejszych zabawek kreatywnych jest ciastolina Play-doh. Masa ta przypomina plastelinę. Zabawa polega na tym, aby tworzyć z niej rozmaite kształty. Może to być wręcz wszystko. Od figurek ludków czy zwierzątek po bardziej skomplikowane formy. Co ciekawe niektóre zestawy poza tubkami z kolorową substancją mają jeszcze narzędzia i elementy, które umilą zabawę!

 

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry