KLOCKI LEGO® CLASSIC

Od jakiej serii najlepiej rozpocząć przygodę z klockami LEGO®? Jest ich bardzo wiele i wciąż powstają nowe, więc wybór nie jest wcale taki oczywisty. Niemniej dobrze zacząć od klasyki. Dlatego też proponujemy klocki LEGO Classic. Dziecko pozna zasady konstruowania, bawiąc się podstawowymi i prostymi w użytkowaniu elementami. W przyszłości wzbogaci swój podstawowy asortyment klocków o nowe zestawy. I wtedy wybierze takie, które są zgodne z jego zainteresowaniami. Jeśli lubi dinozaury, sięgnie po LEGO Jurassic World, kiedy jest fanem młodego czarodzieja ucieszy się z produktu z serii LEGO Harry Potter. A to tylko kilka propozycji z wielu!

Klocki Lego Classic 10696

Wśród poszukiwanych przez klientów zestawów jest między innymi ten o numerze 10696. Zawiera on różnokolorowe klocki oraz zieloną płytkę konstrukcyjną, na której można stawiać oryginalne obiekty. Młody budowniczy stworzy wszystko, co mu podpowie bezgraniczna wyobraźnia. Pomocny w tym będzie rozbudowany zestaw. Zawiera on między innymi 3 pary oczu. Wykorzystując je, powoła do życia rozmaite stworzonka. Natomiast asortyment 18 opon oraz felg umożliwia zbudować w pełni sprawny pojazd!

Klocki Lego Classic 10698

Jeszcze więcej możliwości zabawy stwarza okazalszy zestaw – 10698. Bazując na nim, smyk stworzy też zwierzątka, rośliny czy nieprawdopodobne maszyny. Dodatkowo wzniesie klasyczne budowle, mając do dyspozycji zabawkowe okna oraz drzwi. Siadając do zabawy, dziecko wykreuje cały świat mieniący się barwami.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry