KLOCKI LEGO® JUNIORS

Pierwsze zestawy klocków LEGO goszczą już w pokojach najmłodszych. Dla maluszków przeznaczone są zestawy Duplo składające się z dużych elementów. Z nimi dziecko rozwija swoją wyobraźnię przestrzenną, ucząc się podstawowych zasad konstruowania. Kiedy smyk nieco podrasta, osiąga więc czwarty rok życia. przychodzi pora na to, aby bawić się trochę bardziej skomplikowanymi klockami. Mowa to o LEGO Juniors, zestawach, które projektuje się z myślą o szkrabach w wieku przed- i wczesnoszkolnym. Nasza pociecha, gdy rozpakuj pudełko, ujrzy klocki o drobniejszych rozmiarach niż to było w przypadku poprzednich zestawów. Niemniej – wciąż są w pełni bezpieczne. Dziecko będzie odtąd doskonaliło swoje zdolności konstruktorskie.

LEGO® JUNIORS Cars

Pomocne okażą się instrukcje, które w przystępny sposób instruują malucha, jak tworzyć pojazd czy budynek. Figurki wzorowane na ulubionych postaciach – na przykład animowanej bajce Toy Story czy autach Cars – zaczną realizować pomysłowe scenariusze chłopca lub dziewczynki. Wkrótce nadejdzie czas, aby kreować kolejne warianty obiekty. I zadziwi tym swych rówieśników bądź opiekunów. Smyk najpierw obmyśli projekt, a następnie rzuci się w radosny wir tworzenia!

LEGO® JUNIORS Jurassic World

W zestawach LEGO® Juniors znajdziemy nie tylko auta, ale również wiele innych interesujących rzeczy i stworzeń. Do tych drugich zaliczymy dinozaury ze świata opartego na jednym z najbardziej kasowych filmów w historii. Nasz smyk przeniesie się w niebezpieczną i pełną przygód krainę. Jako wielki śmiałek złapie drapieżne raptory i stawi czoło potężnmu uskrzydlonemu gadowi – pteranodonowi. Jeśli znajdzie się w opałach, zawsze może salwować się bohaterską ucieczką. To oczywiście tylko dwa z setek możliwych scenariuszy zabawy!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.