LEGO® MINDSTORMS® EV3

LEGO® Mindstorms to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie serii LEGO®. Pozwala na stworzenie przy pomocy klocków i dedykowanej aplikacji najprawdziwszych robotów, które będą chodzić, mówić a nawet myśleć. Potężny procesor, intuicyjne oprogramowanie i setki klocków to gwarancja kreatywnej zabawy przez długi czas!

Baw się i ucz z LEGO® Mindstorms

Technologia wciąż się rozwija i to w niebywałym tempie. Producenci klocków LEGO nie pozostają w tyle. Zestaw LEGO Mindstorms umożliwia stać się Twojemu dziecku programistą. Z pewnością odnajdzie się w tej wymagającej, ale zarazem dającej wiele satysfakcji roli.

To niesłychane, ale robot “ożył” za sprawą jednego z klocków, czyli EV3!

Dziecko najpierw skonstruuje robota, potem go zaprogramuje, aby na koniec wydawać mu polecenia. A tych może być bardzo wiele –  poprzez nie stworzony przez dziecko stwór wykona rozmaite działania.

Widząc, jak Twój smyk pochłonięty jest zabawą, masz miłe przeświadczenie, że czas ten zaprocentuje. Już niedługo chłopiec czy dziewczynka zaczną realizować bardziej skomplikowane projekty.

Nieskończenie wiele inspiracji

Ważne jest to, że dzieci nawzajem się inspirują. Robią stworzonym przez siebie robotom zdjęcia i wysyłają je kolegom i koleżankom. Smyk wnet dowiaduje się, że nic go nie ogranicza. Mogłaby to zrobić jedynie wyobraźnia, lecz ta – o czym dobrze wiemy – nie ma żadnych barier.

Poczucie wolności sprawia, że dziecko uwielbia się uczyć przez twórczą zabawę. Pierwszy kontakt z nauką ma decydujące znaczenie. Jeżeli jest tak fascynujący – malec wciąż będzie chciał rozwijać swoje umiejętności, zarówno umysłowe jak i manualne.

Jeżeli szukasz kreatywnych i zaawansowanych klocków Lego® sprawdź zestawy Lego® Boost oraz Lego® Technic.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.