Aktywne filtry

BABY JOGGER

Powiedzenia “Potrzeba matką wynalazku” doskonale odzwierciedla powstanie marki Baby Jogger. Została założona 30 lat temu w Stanach Zjednoczonych przez Phila Beachlera. Młody ojciec, nie chcąc zrezygnować z czasu spędzonego z synkiem na rzecz swojej pasji jaką było bieganie, postanowił stworzyć pierwszy Baby Jogger, czyli spacerówkę do zadań specjalnych.

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, precyzji i dbałości o detale, marka zyskała sławę na całym świecie. Ich wiodącym patentem jest system szybkiego składania – Quick-FOLD. Aby złożyć wózek, wystarczy pociągnąć za materiałową rączkę, która znajduje się na środku siedziska. Dzięki temu praktycznemu zastosowaniu oprócz tego, że wózek zmieści się do każdego bagażnika, to można schować go również za szafę lub łóżko.

Główną zaletą produktów Baby Jogger jest ich przystosowanie do każdej powierzchni. Wózki poddawane są surowym testom i kontrolom, a potwierdzeniem tego są certyfikaty ASTM International i TÜV Rheinland.

Adapter do fotelika Baby Jogger

Marka Baby Jogger stawia na pierwszym miejscu zdrowie i wygodę dziecka podczas wycieczek małych i dużych. Firma stara się, by każdy wspólny spacer był chwilą relaksu zarówno dla rodziców jak i pociech. Wózki Baby Jogger przystosowane są do różnych warunków terenowych i bez względu na okoliczności, dzięki swojej innowacyjności, zwrotności i lekkości są w stanie sprostać każdym trudnościom.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.