TORY WYŚCIGOWE HOT WHEELS

TORY WYŚCIGOWE DLA DZIECI HOT WHEELS

Niemal każdy chłopiec marzy, aby śmigać sportowym wozem. Lubi przełamywać kolejne bariery prędkości. A wszystko to dzięki zabawkowym torom wyścigowym z oferty Hot Wheels. Wreszcie pojazdy mają warunki, aby rozwinąć pełnię swoich możliwości. A malec czuje się jak prawdziwy kierowca rajdowy, który nie boi się trudnych wyzwań i wyznacza sobie coraz to nowe, bardziej ambitne cele.

Ekscytujące zestawy Hot Wheels

Za sprawą zestawów dziecko będzie rywalizowało ze swoimi kolegami. Element konkurencji podczas zabawy korzystnie wpływa na rozwój malca. Czemu by nie przeprowadzić turnieju na Arenie Rekina? Zmierzą się dwa potwory na potężnych kołach, czyli monster trucki. Poszybują, by zderzyć się w centrum planszy. Mocniejsze i bardziej sprawne auto utrzyma się blisko pucharu i zwycięży! Co czeka przegranego? Lepiej nie pytać – już na niego ostrzy zęby żarłoczny rekin.

Równie pasjonujące jest starcie z triceratopsem. Tylko najodważniejszy rajdowiec podejmie się wyzwania i stawi czoło temu zielonemu dinozaurowi. Stwór bardzo się rozzuchwalił, potrzebny tu jakiś śmiałek!

Hot Wheels – garaż

Tory wyścigowe dostarczają wielu wrażeń. Ale pamiętajmy, że autom, zwłaszcza biorącym udział w wymagających zawodach, potrzebny jest świetnie wyposażony garaż. Dodatkową atrakcją są karuzele, które transportują nasz pojazd aż na samą górę. Zjedzie z niej z impetem i pofrunie, budząc tym powszechny podziw. Na dole znajduje się pit stop, w którym profesjonalna obsługa zatankuje pojazd i wymieni mu starte nieco opony.

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.