Aktywne filtry

PISTOLETY I WYRZUTNIE

Chłopcy uwielbiają wcielać się w nieustraszonych bohaterów oraz pogromców zła. Mają bogatą wyobraźnię, więc bez problemu tworzą dla siebie wspaniałe przygody. Odwiedzają dalekie krainy, o których istnieniu ich rodzice nie zdawali sobie sprawy. Kiedy udają się na wyprawy, często potrzebny jest im odpowiedni ekwipunek. Do starć z potworami oraz innymi niegodziwymi istotami niezbędne jest uzbrojenie, oczywiście zabawkowe, ale wyglądające bardzo atrakcyjnie i budzące popłoch nawet wśród najgroźniejszych wrogów. Do najpopularniejszej broni palnej i miotającej zalicza się pistolety i wyrzutnie. Powinny one być niezawodne, szybkie oraz intuicyjne w obsłudze. Tymi to cechami wyróżniają się produkty, które mamy do zaoferowania Twojej pociesze.

Mamy w ofercie zarówno tradycyjne zabawki, w tym pistolety metalowe dla małych kowbojów i szeryfów jak i nowoczesne, rodem z dalekiej przyszłości, miotacze pocisków.

Nerfy – popularne wyrzutnie

Wśród wyrzutni prym wiodą produkty Nerf, które powszechnie nazywamy Nerfami. Z biegu zyskały uznanie wśród dzieci oraz ich rodziców, stając się wyposażeniem młodych komandosów. Zestawy podzielone zostały na serie. Jedną z ciekawszych jest – Nerf Elite. Znajdziemy tu m.in. łuk czy pistolet-wyrzutnię. Z kolei broń z serii Zombie Strike świetnie nadaje się do walk z krwiożerczymi zombiakami. To nieustraszone istoty, które nie odczuwają żadnych emocji. Niemniej będą musiały polec pod naporem specjalnych strzałem miotanych przez Nerfy.

Ciekawą formą zabawy jest również strzelanie do celu. Warto poćwiczyć, zanim przystąpi się do tajnej misji. Dodajmy na koniec, że strzałki stanowiące amunicję stworzone zostały z miękkich, w pełni bezpiecznych materiałów.

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.