MATY EDUKACYJNE

Malec powinien czuć się bezpiecznie i potrzebuje warunków do prawidłowego, wszechstronnego rozwoju. Zapewni mu to mata edukacyjna. Poczuje się w niej komfortowo oraz zdobędzie nowe umiejętności, z każdym dniem będzie odkrywał nowe możliwości!


Dobrze już od najwcześniejszych lat wpajać w dziecku przekonanie, że proces uczenia się nie musi być nudny oraz stresujący. Edukacja – jeśli się ją odpowiednio poprowadzi – może dostarczyć dziecku wiele radości oraz przyjemnych doznań.

Harmonijny rozwój dziecka

Maty edukacyjne są przeznaczone dla niemowlaka. Najlepsze i najciekawsze zestawy mają wiele funkcji. Ważne jest przecież, by rozwój naszego smyka przebiegał wielotorowo.


Korzystając z dobrego jakościowo zestawu, a takie mamy w ofercie, maluch rozwinie się fizycznie, wzmocni więc mięśnie pleców, ramion oraz karku. Nabierze także sprawności ruchowej. Tym łatwiej mu będzie już niedługo postawić swój pierwszy samodzielny krok. Maty edukacyjne są wykonane w taki sposób, aby dziecko nie zrobiło sobie żadnej krzywdy. Wobec tego beztrosko pobiera pierwsze ekscytujące i istotne przyszłościowo nauki.


Poza tym z większą łatwością będzie się orientował w przestrzeni, pozna, jakimi się rządzi zależnościami. Nie zapominajmy i o tym, że oferowany produkt jest zabawką sensoryczną – oddziałuje więc na zmysły malucha poprzez dotyk, dźwięk i kolor. Zestawy odznaczają się intensywnymi i kontrastowymi kolorami, przyciągają uwagę niemowlaka i zachęcają go do interakcji.

Szeroki wybór oraz zastosowanie

Dysponujemy matami edukacyjnymi z kolorowymi piłkami i miękkimi poduszkami. Poza tym pełnią one funkcje kojców. Z pewnością warto wybrać któryś z modeli.


Polecamy matę edukacyjną Carla 3w1 marki Lionelo. Wyposażona jest w zabawki, wśród nich gryzaki oraz grzechotki, które sprawią dziecku ogromną radość. Ciekawie prezentuje się również wyrób firmy Kindereo Mata Żółw 3w1. Przyjmuje on kształt wesołego, kolorowego i na pewno bardzo przyjaznego żółwika. Co ciekawe, jego głowa sprawdza się jako schowek na piłeczki. Pomysłowe i bardzo przydatne!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.