Aktywne filtry

Filtruj według

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 179,00 zł - 300,00 zł

MODELE RC - ZDALNIE STEROWANE

Technologia zwana zdalnym sterowaniem ma już długą historię. U schyłku XIX wieku po raz pierwszy posłużył się nią wybitny wynalazca Nikola Tesla, sterując łódką. Jednak musiało upłynąć wiele wody w rzekach, zanim rozwiązanie znalazło szersze zastosowanie – w tym m.in. w branży zabawkowej. Obecnie wśród produktów dla dzieci jest wiele zabawek wykorzystujących ten system. W sterowaniu zdalnym pośredniczą fale elektromagnetyczne. Wysłany przez nadajnik sygnał zostaje odebrany przez odbiornik, wtedy uaktywniają się mechanizmy wykonawcze. 

Samochody RC

Modele RC (RC od remote control – tzn. “zdalne sterowanie”) cieszą się popularnością nie tylko wśród dzieci – zarówno chłopców jak i dziewczynek – ale także wielu dorosłych interesuje się tą formą rozrywki. Zestawy przygotowane dla dzieci przyjmują różnorodną postać. Wyróżniamy więc pojazdy jeżdżące, latające oraz pływające.

Samochody sterowane dla dzieci

Do jeżdżących wehikułów zaliczamy przede wszystkim samochody RC. Naszą ofertę charakteryzuje szeroka paleta wyboru. Znajdą coś dla siebie i maluje, i starsze dzieci. Dla pierwszych skierowana jest propozycja od Chicco, czyli sympatyczne autka z buziami. Drugie znajdą dużo frajdy, sterując pojazdami z popularnych filmów animowanych. Mamy tu m.in. Zygzaka z kasowego hitu Cars czy Buzza i Chudego śmigających zieloną formułą. Najstarsze pociechy chwycą za stery ultraszybkich, nowocześnie się prezentujących modeli z boksu firmy Carrera.

Co ciekawe, do kategorii pojazdów jeżdżących zaliczymy też samolociki z serii Super Wings. Wykonamy nimi na torze niezliczonych manewrów.

Odrębną kategorię stanowią wehikuły latające oraz pływające, przy pomocy których podbijemy morza, oceany lub przestrzeń powietrzną!

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry