KRZESEŁKA DO KARMIENIA

Kto obserwował kiedyś brzdąca podczas karmienia, ten wie, jak ważne jest zapewnienie mu odpowiedniego krzesełka. Dla maluszka wszystko jest zabawą, także czas przeznaczony na przyjmowanie posiłków. Ciałko dziecka w trakcie przyswajania pokarmu musi znajdować się w maksymalnie komfortowej pozycji, zwłaszcza gdy jest niebywale ruchliwe. Za sprawą naszych krzesełek do karmienia czas ten stanie się bezstresowy, urozmaicony i na pewno przyjemny. 

W pierwszym okresie życia niemowlę budzi się wyłącznie po to, by pobrać pokarm. Resztę dnia przesypia. W czasie snu, w mózgu maluszka tworzą się nowe połączenia między neuronami. Zatem jedzenie i spanie pełnią ważne funkcje w prawidłowym rozwoju naszego szkraba. Warto zatem sprawić, by spało i posilało się w komfortowych warunkach. W drugim przypadku pomocne są krzesełka do karmienia uznanych marek.

Krzesełka do karmienia Lionelo/Chicco

W bogatej ofercie znalazły się produkty firm Chicco – istniejącej na rynku od ponad 50 lat! – Lionelo oraz innych. Produkty te nie mają zbędnych szczelin czy załamań, w których mogłoby utknąć rozrzucane żywiołowo przez malca jedzenie. Powierzchnie i materiały zostały stworzone z myślą o tym, by łatwo z nich schodziły plamy oraz inne zabrudzenia. Korzystanie z tych produktów jest całkowicie bezpieczne, bo są stabilne i zawierają odpowiednie zapięcia. Dodatkowo nie mają zaostrzonych elementów, o które mogłoby się zranić dziecko. Są także wygodne do składania i przenoszenia, co przydaje się wtedy, gdy wolna przestrzeń w mieszkaniu jest mocno ograniczona.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry