Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

Chcąc zrobić zakupy w Internecie musimy być pewni, że sklep, który wybierzemy, jest rzetelny, sprawdzony i ma naprawdę przystępne ceny. Można oczywiście zaryzykować i wybrać sklep, o którym nic nie wiemy, jednak zdecydowanie bezpieczniej jest zrobić zakupy w miejscu, któremu zaufało tysiące kupujących. Jak zatem wybrać sprawdzony sklep?

Czym się kierować przy wyborze sklepu internetowego?

  1. Opinie ludzi

Niezwykle ważna jest opinia poszczególnych użytkowników, którzy już wcześniej dokonali zakupu i mogą sami poświadczyć o jakości obsługi, szybkości dostarczenia przesyłki i zadowoleniu z całości realizacji zamówienia. Na wielu stronach można znaleźć różnorodne opinie o poszczególnych sklepach, dlatego warto je przeanalizować przed zakupem. W wyszukiwarce wystarczy wpisać nazwę sklepu i dopisek “opinie”. Z pewnością pojawi się kilka przydatnych stron – jeśli nie, to możemy mieć wątpliwości co do jakości takiego sklepu.

  1. Oceny na portalach

Kolejną istotną informacją dla przyszłych klientów jest ocena całego sklepu na poszczególnych portalach typu Ceneo.pl czy Opineo.pl. Dzięki temu klienci mogą zobaczyć, jak dany sklep jest oceniany w kilku przykładowych kategoriach:

  • Szybkość realizacji zamówienia
  • Poziom obsługi klienta
  • Jakość zapakowania przesyłki
  • Polecił(a)bym ten sklep znajomym

Oczywiście, im wyższa ocena tym lepiej. Jednak warto też spojrzeć na ilość oddanych głosów. Ocena 5/5 przy liczbie dwudziestu głosujących ma inne znaczenie, niż ocena 4,9/5 przy ponad 5 tys. oddanych głosów. Zadowolenie swoją fachową obsługą i jakością produktu kilku tysięcy ludzi jest zdecydowanie bardziej wymagające niż raptem kilkudziesięciu.

Dodatkowo trzeba wziąć pod uwagę, że nie wszyscy ludzie dodają swoje oceny. Dlatego jeżeli ktoś zdecydował się wystawić ocenę, oznacza to, że zakup albo mu się bardzo podobał, albo wręcz przeciwnie. Niemniej jednak – im wyższa ocena widnieje przy danym sklepie, tym bardziej jest ona wartościowa! Pamiętajmy o tym.

3.Stabilność ocen

Nie zawsze kupujący o tym pamiętają, ale warto sprawdzić, czy oceny, które przeglądamy utrzymują się cały czas na podobnym poziomie. Często jest tak, że sklep na początku chce zaistnieć i wyrabia sobie wysoką opinię, jednak po czasie już nie dba o wysokie standardy. Dlatego zobaczmy, czy pozytywne opinie nie były dodane kilka miesięcy temu, a obecnie ich jakość drastycznie spada.

Jakość to nasza podstawa

Nasz sklep KrólestwoDzieci.pl wyróżnia się wręcz wzorową obsługą klienta. Możemy poszczycić się tysiącami pozytywnych opinii, co tylko potwierdza, że o każdego kupującego dbamy z należytą starannością. Dodatkowo nasze oceny cały czas utrzymują się na wysokim poziomie. Zobaczmy na przykłady.

Ceneo:

Tak prezentuje się nasza wizytówka na Ceneo.pl. Jest tutaj blisko 5600 pozytywnych opinii i zadowolonych klientów!

KD Ceneo

Opineo:

Podobna sytuacja jest na portalu Opineo.pl. Nasza ocena to 9,5 przy ponad 5 tysiącach unikalnych głosów!

KD Opineo

Jak widzicie, kupując u nas macie pewność i 100% satysfakcji z zakupów. Tysiące zadowolonych klientów, którzy ocenili nas na Opineo i Ceneo potwierdzają, że warto nam zaufać.

Królestwo Dzieci – Sklep z zabawkami dla dzieci.

Sprawdź także