Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

Lego® Harry Potter™: książka

Harry Potter™ to seria fantasy, która składa się z siedmiu powieści autorstwa J. K. Rowling oraz epickiego wieloczęściowego filmu. Historia skupia się wokół młodego Harry’ego Pottera, który jest wyjątkowy, ponieważ jest jedynym czarodziejem, który przeżył atak okrutnego Voldemorta.

Harry Potter trafia do szkoły magii Hogwart. Tam uczy się rzucania czarów, a także innych form magii, takich jak wróżbiarstwo czy transmutacja. Nauki te może studiować także fan serii – a to za sprawą specjalnych zestawów klocków LEGO® Harry Potter™.

Młody adept czarodziejstwa musi poznać i nauczyć się podstaw magii, aby pokonać Voldemorta i ocalić czarodziejski świat. Podczas swojej podróży poznaje nowych przyjaciół i staje się coraz silniejszy, nie tylko w rzucaniu czarów. Wspólnie z przyjaciółmi Harry Potter musi stawić czoła Voldemortowi i jego poplecznikom. Historia Harry’ego Pottera jest jedną z najbardziej popularnych i uwielbianych historii fantasy na całym świecie – od lat fascynuje ludzi w rozmaitym wieku.

LEGO® Harry Potter™ Chwile z Hogwartu: zajęcia z transfiguracji (76382) to zestaw klocków przenoszący małych czarodziejów do pracowni transfiguracji w słynnej szkole. Zestaw zawiera minifigurki Hermiony Granger, Rona Weasleya i profesor McGonagall, a także tablicę, dwie ławki, dwa krzesła, skrzynię ze skarbem, szafkę, księgę zaklęć i mnóstwo akcesoriów, m.in. filiżankę z herbatą, srebrny kielich i żabę. Produkt jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 8 lat i pozwoli im na odkrywanie magii uniwersum Harry’ego Pottera. Każdy z zestawów LEGO® Harry Potter™ pozwala tworzyć wyjątkowe miejsca i przygody, jest więc idealnym prezentem dla dzieci marzących o tym, by nauczyć się przemieniać rozmaite rzeczy.

Sprawdź nasze produkty

Z kolei poprzez inny zestaw nasze pociechy opanują zaklęcia i uroki (76385). W nim mieszczą się wiernie odwzorowane minifigurki Harry’ego Pottera, Cho Chang i profesora Flitwicka, nie brakuje także licznych akcesoriów, takich jak półka na książki, kominek czy księga zaklęć. Jak niewiele trzeba, aby znaleźć się w sali czcigodnego profesora i zacząć uczęszczać na pasjonujące wykłady.

Można też wybrać się na zajęcia z wróżbiarstwa (76396). W pudełku znajdują się: miniaturowa książka złożona z klocków, która po otwarciu ukazuje wyjątkową lekcyjną salę z Hogwartu, a także trzy minifigurki (Harry Potter, Parvati Patil i profesor Trelawney) oraz szereg magicznych przyrządów, w tym fotel, stół, krzesła dla uczniów, szklana kula, filiżanki i szafa. 

Zabawa będzie przednia, gdy dzieci zaczną odkrywać przyszłość razem z Harrym i Parvati!. Będzie to realistyczna zabawa – smyki mocą wyobraźni przeniosą się do świata magii i wróżbiarstwa, w jakim uczestniczyli Harry Potter i jego przyjaciele!

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook