Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

LEGO® Harry Potter™ Lord Voldemort

Seria książek i filmów (a także pewnie i gier) Harry Potter™ ma wielu miłośników, nie tylko zresztą wśród dzieci i młodzieży. Fani sagi mają swoich ulubionych bohaterów – nie zawsze zaliczany jest do nich tytułowy Harry, bo też wielu zwolenników ma stojący w jego cieniu Ron czy też trochę przemądrzała Hermiona. Niewielu darzy sympatią najczarniejszy charakter z serii – czyli osławionego Lorda Voldemorta. Choć na pewno budzi on fascynację. Spotkanie z nim nie należałoby do najprzyjemniejszych – inna sprawa, gdy znajduje się w zestawie klocków LEGO®.

Harry Potter to postać fikcyjna, która odniosła ogromny sukces i stała się niezwykle popularna. To niesamowita historia, która zaczęła się od małego chłopca, który raptem dowiedział się, że jest czarodziejem. Harry odbywał wiele przygód, odkrywając tajemnice świata magii. Przygody te były pełne niebezpieczeństw, ale także wielu przygód i przyjaźni. Dzieci i dorośli są zainteresowani przygodami Harry’ego Pottera, ponieważ ta historia jest pełna niezwykłych wydarzeń i mówi o tym, że w życiu jest też miejsce na magię. Wielu ludzi identyfikuje się z Harrym, gdy odkrywa on swoje niezwykłe zdolności i zaczyna współpracować z przyjaciółmi, by stawić czoła niebezpieczeństwom. Przygody te inspirują młodszych czytelników, bo pokazują im, że trudności mogą być pokonane, jeśli jest się odważnym i wiernym sobie.

W cyklu pojawia się wiele postaci – jedne są dobre, inne złe, jest też kilka nie tak znów jednoznacznych. Bez wątpienia jednak to Lord Voldemort jest głównym antagonistą serii książek „Harry Potter” autorstwa J.K. Rowling. Jest to czarodziej, który daje się poznać jako wyjątkowo chętny do czynienia zła. Jego twarz nie wyraża dobrotliwości skóry, a usta są zwykle zaciśnięte w wyrazie obrzydzenia. Lord Voldemort jest strasznym wrogiem, który ma na celu zniszczenie świata czarodziejów i ustanowienie siebie jako jedynego władcy. Jego wielki wpływ w świecie magii sprawia, że wszyscy bez wyjątku się go boją – również i jego poplecznicy. Moc złoczyńcy polega na tym, że jest w stanie zabić każdego, kto nie jest posłuszny jego woli. Voldemort jest bardzo okrutnym czarodziejem, który zwraca się do swoich wrogów z wyjątkowym okrucieństwem. Jego złowrogi wygląd i niesamowita moc sprawiają, że jest postrzegany jako siła, której po prostu należy się bać.

Sprawdź nasze produkty

Sam Wiesz Kto od lat występuje w zestawach LEGO® Harry Potter™. Minifigurka Lorda Voldemorta jest wyposażona w charakterystyczne czarne stroje i wygląda jak postać, którą znamy z książek i filmów. Zabawki z Lordem Voldemortem pomogą dziecku stworzyć własną wersję historii i przeżyć wspaniałe przygody. Minifigurka Lorda Voldemorta pozwala na odtworzenie scen z książek lub wymyślenie własnego scenariusza. Można użyć elementów z rozmaitych zestawów,, aby stworzyć niezapomniane momenty związane z mrocznym czarodziejem. Jako że wyobraźnia nie ma granic: Lord Voldemort nie musi być wcale taki zły, ale może wspierać Harry’ego w walce z przeciwnikami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać minifigurkę Lorda Voldemorta do stworzenia sceny przedstawiającej jego próbę zdobycia kamienia filozoficznego. 

Zestawy LEGO Harry Potter z Lordem Voldemortem zapewniają wiele możliwości do zabawy i umożliwiają dzieciom wcielenie się w postać Sam Wiesz Kogo i odtworzenie scen z książek. Przy odrobinie imaginacji Twoja pociecha poczuje wszystkie radości i ekscytacje, które napotykali Harry z przyjaciółmi w swoich przygodach.

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook