Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

LEGO®: ikony Hogwartu

Harry Potter to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych serii książek i filmów na świecie. Opowieść o młodym czarodzieju wzbudza emocje nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. W związku z tym, kolekcjonowanie różnych przedmiotów związanych ze światem Harry’ego Pottera stało się popularnym hobby. Klocki określane jako Ikony to doskonały sposób na zbliżenie się do tej magicznej rzeczywistości.

LEGO Harry Potter: Legendy Hogwartu

Wśród klocków znajduje się model sowy Hedwiga, która odgrywała ważną rolę w życiu Harry’ego. To właśnie dzięki niej młody czarodziej otrzymał list z Hogwartu, co rozpoczęło jego przygodę z magią. Hedwig była również wiernym towarzyszem Harry’ego przez wiele lat, pomagając mu w przekazywaniu informacji i przynosząc mu listy od przyjaciół.

Model sowy do zbudowania z klocków jest wierną repliką postaci z filmów o Harrym Potterze. Odpowiednio dobrana kolorystyka i kształt sprawiają, że budowa Hedwigi z klocków jest łatwa i przyjemna. Wszystkie elementy są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i solidność konstrukcji.

Skonstruowanie Hedwigi z klocków to nie tylko świetna zabawa dla dzieci, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności manualnych i logicznego myślenia. Takie budowanie pomaga również w rozwijaniu wyobraźni i kreatywności.

Pupila naszego młodego maga kojarzymy z dostarczaniem listów. W świecie Harry’ego Pottera listy były jednym z najważniejszych środków komunikacji. Harry otrzymał wiele ważnych wiadomości właśnie dzięki sowom (choć byli i  adepci magii, którzy dysponowali także innymi stworzeniami)  a Hedwig była zawsze gotowa, by pomóc swojemu panu.

Budując ową sowę śnieżną z klocków, można poczuć się jak Harry Potter i zastąpić go w roli właściciela tej uroczej sowy. Model ten to także doskonały prezent dla każdego fana serii. Zbudowanie Hedwigi z klocków to nie tylko zabawa, ale także sposób na zbliżenie się do ulubionego świata i odczucie jego magii.

Sprawdź nasze produkty

Oczywiście usłużna sówka nie jest jedynym elementem w zestawie, bo też w ekskluzywnej edycji dostępne są kultowe przedmioty, takie jak różdżka i okulary Harry’ego, taca z eliksirami, dziennik Toma Riddle’a, Złoty Znicz, szalik Hogwartu™, sowa Hedwiga™ niosąca list z zawiadomieniem o przyjęciu do szkoły i wiele innych. Dodatkowo, zestaw zawiera trzy ekskluzywne, jubileuszowe złote minifigurki postaci takich jak Albus Dumbledore™, Minerva McGonagall™ i Rubeus Hagrid™ oraz podstawkę ekspozycyjną z ozdobną płytką na 20. rocznicę serii LEGO® Harry Potter.

Wiernie odwzorowany wizerunek sowy jest więc  propozycją skierowaną dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera, którzy chcą zbliżyć się do tej magicznej rzeczywistości. Budowanie z klocków to świetna zabawa i sposób na rozwijanie wyobraźni i kreatywności. Hedwiga (czyli po naszemu Jadwiga) z pewnością znajdzie miejsce w kolekcji każdego fana sagi.

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook