Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

LEGO®: Koci Domek Gabi™

Trochę już czasu minęło, odkąd pojawiły się na rynku zabawek pierwsze zestawy klocków LEGO®. Ponad siedemdziesiąt lat temu światło dzienne ujrzały niepozorne klocki, z których można było wznosić urokliwe domki. Od tego czasu oferta tego duńskiego producenta klocków znacznie się rozszerzyła. Dziś ważne miejsce zajmują w niej serie oparte na licencjach popularnych marek i postaci kultowych filmów czy seriali odgrywają istotną rolę. Kreatywne budowanie łączy się tu z ulubionymi historiami i bohaterami

Jedną z najpopularniejszych serii, która zdobyła serca dzieci na całym świecie, jest ta związana z uniwersum Harrego Pottera. Jednak obecnie, kolejna seria, oparta na znanej produkcji telewizyjnej „Koci domek Gabi” od wytwórni DreamWorks Animation, przyciąga uwagę najmłodszych, wzbudzając falę ekscytacji wśród fanów serialu.

Koci domek Gabi – zabawki

Zestawy LEGO® „Koci domek Gabi” oferują nie tylko radość z zabawy, ale również zachęcają do kreatywności i tworzenia własnych przygód w magicznym świecie rezolutnej Gabi. Zestawy te umożliwiają małym dzieciom zarówno samodzielnie, jak i z przyjaciółmi, rodzeństwem czy rodzicami tworzenie różnorodnych scenek w licznych pokojach kociego domku Gabi. Każdy element jest starannie zaprojektowany, aby oddać atmosferę serialu.

Koci domek Gabi – figurki

Wśród postaci znajdujących się w serii nie może zabraknąć charakterystycznej dziewczynki z opaską imitującą kocie uszy. Oczywiście jest to Gabi, czyli pełna ciepła i entuzjazmu osóbka, gotowa do odkrywania nowych przygód. Kiciuś, z kolei, znany z bystrości umysłu i odwagi, zawsze gotowy do rozwiązania trudności. Panduś, czyli biały kotek z czarnymi łapkami i takimż uszkiem, zawsze gotowy do przytulenia i pocieszenia, stanowi istotne wsparcie dla swoich przyjaciół. Z kolei pocieszny Łakotek zaspokaja swój apetyt na pyszne przekąski i równie pyszną zabawę! Nie można zapomnieć o Syrenkotce, pełnej zagadek i związanej z głębinami oceanu, która wprowadza do historii element magii i tajemnicy z pogranicza światów.

Historyjek do stworzenia jest bez liku. Podzielmy się, przykładowo, jedną z nich. Zatem w pewnej ekscytującej przygód Gabi i jej przyjaciele spotykają Wróżkicię, baśniową postać z fantazyjnymi czułkami i w sukience baletnicy, obdarzonej niezwykłymi zdolnościami przepowiadania przyszłości i znaną z przechowywania różnorodnych sekretów, którymi nieraz dzieli się z tymi, którym ufa (może Tobie jakiś powierzy?). Jej pojawienie się dodaje nowej warstwy do fabuły, pobudzając wyobraźnię dzieci i zapewniając emocjonujące chwile w trakcie tworzenia własnych historii.

Z zestawami LEGO „Koci domek Gabi”, dzieci mają możliwość odtwarzania ulubionych scen z serialu oraz kreowania zupełnie nowych opowieści, rozwijając swoją kreatywność i umiejętności manualne (istotne tu jest ćwiczenie koordynacji na linii oko-ręka). Ta kolekcja stanowi nie tylko świetną zabawę, ale także inspiruje młodych fanów do odkrywania otoczenia, współpracy oraz rozwijania swojej wyobraźni.

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook