Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

LOL dance dance dance

LOL Dance Dance Dance

LOL Suprajsy, jak je często nazywamy, odkąd wkroczyły do dziewczęcych pokoi, to zadomowiły się w nich na dobre. Oczywiście dzieci dorastają i przestają bawić się lalkami, ale za to kolejne generacje sięgają po te zabawki cieszące się niesłabnącą – jak dotąd – popularnością. W związku  z tym twórcy marki nie mogą spoczywać na laurach, zamiast tego wymyślają coraz to nowe zestawy. Czego to już te laleczki nie robiły? Niedawno występowały na pokazach mody, a teraz zajęły się inną działalnością – tańcem. Jak im to wychodzi?

Laleczki LOL Dance Dance Dance

W latach osiemdziesiątych David Bowie zachęcał wszystkich do tańca w utworze Let’s dance (“Zatańczmy”). Choć trzeba przyznać, że nie musiał długo namawiać ludzi, by poszli w tan, bo lata te śmiało nazwiemy roztańczonymi czasami. Również i dziś rozbrzmiewają w radiu przeboje sprzed czterech dekad. Lecz wydaje się, że spoważnieliśmy. Próbują to odmienić laleczki LOL. Po udanej przygodzie ze światem mody sympatyczne dziewczęta tym razem próbują swoich sił w nieco innej – choć także mocno związanej z modą – dziedzinie. Tym razem podbijają parkiety, tańcząc do rozmaitych rytmów. W głośnikach zwykle króluje pop. Choć nieraz przepływają przez nie trochę ostrzejsze melodie. Wówczas grany jest rock, także w tej cięższej odmianie, jak choćby hard rock czy heavy metal.

 

 

Nowe laleczki, których nogi same podrygują do rytmów, należą do wielkiej rodziny barwnych postaci. Z ich siostrami być może już mieliśmy okazję się zapoznać. Jedne były zupełnie maleńkie i ssały smoczka, nieco większe się nimi z wielką troskliwością opiekowały, a jeszcze inne w tym samym czasie wygrywały na elektrycznych gitarach riffy takich zespołów jak Metallica czy Van Halen. Teraz zaś spotykamy się z kolejnymi laleczkami. Również i one obdarzone są talentami, szczególnie tymi tanecznymi. Jedną z tancerek jest Major Lady, czyli starsza siostra Stardust Queen. Zwykle, nim zacznie prezentację nowego układu choreograficznego, spędza wiele godzin w garderobie, by przygotować swą kreację. Nic dziwnego, że zabiera jej to tak wiele czasu. W końcu w szafie ma mnóstwo ubrań i akcesoriów. Gdy już wybierze modną sukienkę, wygodne i szałowe buty, wtedy nadchodzi pora, aby zająć się stylizacją fryzury przy pomocy szczotki. Poza tym dziewczynka znajdzie w zestawie światło ultrafioletowe, które zapewnia imprezie dyskotekowy klimat. Są i naklejki, wieszak, opakowanie wielokrotnego użytku (przypominające telewizor) i stojak, który posłuży do tego, by wyeksponować laleczkę w dogodnym miejscu!

 

 

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook