Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

Okres wakacyjny jest idealny do spędzania wolnego czasu w ogrodzie. Przed wyjściem na słońce bezwzględnie trzeba odpowiednio zabezpieczyć skórę dziecka przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i zadbać ostały i łatwy dostęp do świeżej wody bądź innych napojów. Ale jak się bawić w ogrodzie? Jeżeli Twoja pociecha już dawno znudziła się zabawa w piaskownicy, masz nie mały dylemat, jak zachęcić dziecko do zabawy w ogrodzie. Z naszymi zabawkami ogrodowymi pójdzie Ci o wiele lepiej!

Relaksująca huśtawka

Huśtawka na szczęście nigdy nie znudzi się dzieciom. Popatrz na plac zabaw – to właśnie ona wiedzie prym wśród innych atrakcji. Nasze bocianie gniazdo bez problemu przypadnie do gustu wszystkim dzieciom – jego powierzchnia jest na tyle duża, że dziecko bez problemu usiądzie na huśtawce, jak i połozy się. Bujak bez problemu pomieści także Ciebie obok dziecka – to idealna okazja do poczytania bajki, bądź ucięcia sobie miłej pogawędki z dzieckiem. Jeżeli masz dwójkę dzieci, mogą się huśtać razem, bez zbędnych kłótni. Siedzisko huśtawki wykonane jest z grubego sznura o splocie pajęczyny, dzięki czemu dziecko nie będzie odczuwało dyskomfortu podczas zabawy.

Basen dla ochłody

zdjęcie1

Dzieci uwielbiają taplać się w basenie! Nasza propozycja pobudzi dodatkowo ich wyobraźnię. Basen wyposażony jest w zjeżdżalnię, fontannę i zabawnego dinozaura, którego można karmić specjalnymi piłeczkami, dołączonymi do zestawu. Dno basenu wyłożone jest miękkim materiałem, dzięki czemu cała zabawa będzie przyjemna i bezpieczna – żaden kamień nie będzie psuł atmosfery. Dołączony korek pozwoli pozbyć się wody błyskawicznie.  Do zestawu dołączony jest kawałek materiału naprawczego, w razie konieczności naprawy basenu.

Domek dla przyjaciół

ogrodowe domki dla dzieci

Jeżeli na dworze jest na tyle ciepło, żeby nie siedzieć w domu, ale wciąż za chłodno na zabawę w wodzie, dobrze spisze się duży, przestronny domek ogrodowy. Ta propozycja spodoba się zwłaszcza mniejszym dzieciakom. Rodzice na pewno pamiętają zabawę w dom, prawda? Teraz nasze dzieci mają okazję bawić się w nim na prawdę. Domek został wykonany z solidnego plastiku, odpornego na uszkodzenia. Konstrukcja jest przewiewna i łatwa w montażu. Domek zawiera dużo zabawy do przestrzeni. Absolutnym hitem jest zastosowanie elektronicznego dzwonka – zupełnie, jak w prawdziwym domu! W wyposażeniu zabawki znajdują się stolik i ławeczki, na których dzieci odpoczną podczas zabawy.

Ślizgawka wodna 3D

ślizgawka wodna

Jeżeli Twoje dzieci są już za duże na zabawę w basenie z dinozaurami, możesz zaproponować im inną formę wodnej ochłody. Ślizgawka wodna, którą można rozłożyć w ogrodzie, tworzy tunel wodny, dzięki czemu zabawa jest też ochłodą. Na jej środku znajduje się głów rekina, przez która się przejeżdża. Dołączone do zestawy okulary pływackie 3D, nie dość, że ochronią oczy dziecka przed wodą, to jeszcze stworzą iluzję wjeżdżania wprost w paszczę prawdziwego rekina.

Królestwo Dzieci – Sklep z zabawkami dla dzieci.