Witajcie na blogu Królestwa Dzieci!

Barbie kabriolet

Lalka Barbie dała się poznać z wielu stron. Nie jest już więc uznawana tylko za postać znającą się na modzie, która lubi często zmieniać kreacje. Wiemy, że w ciągu ostatnich lat znajdowała zatrudnienie na wielu stanowiskach. Jest więc wszechstronna i lubi podejmować nowe wyzwania. Dlatego też chętnie udaje się na wyprawy. Wsiada wówczas w samochód i mknie przed siebie, by poznawać nowe kultury i scenerie. Jeżeli wybiera się na południe, do cieplejszych krain, wtedy decyduje się na podróżowanie autem z otwieranym dachem, czyli kabrioletem.

Barbie – zestaw różowy kabriolet z lalką

Jazda takim samochodem kojarzy się z wolnością. Słońce podczas wyprawy nie odbija się wtedy od szyb, lecz jego promienie bezpośrednio muskają twarz kierowcy i pasażera. W tym wypadku są to znana nam dobrze Barbie oraz siedzący obok niej blondyn z niebieskimi oczami. To Ken, jej narzeczony. I to nie od dziś, lecz już od dobrych kilkudziesięciu lat. W końcu w latach 60 na pudełku znajdował się napis informujący o tym – że jest w nim narzeczony słynnej Barbie. Od tego czasu się spotykają i być może już niebawem wezmą ze sobą ślub. Tymczasem spędzają miłe chwile na podróżowaniu. Służy im do tego kabriolet sprawdzający się zarówno podczas krótszych wypadów pozamiejskich, jak i dalszych wyjazdów, nawet tych zagranicznych. Pojazd wyróżnia się kolorem na tle wielu innych, jakie mija. Można go dostrzec nawet ze znacznej odległości za sprawą różowej karoserii. Ciekawe, czy Barbie konsultowała z Kenem wybór właśnie tak ubarwionego samochodu… W każdym razie współgra z wakacyjnymi kreacjami naszej pary. Laleczka ma na sobie zwiewną sukienkę w skośne paski z kolorowymi gwiazdkami oraz buty na obcasie, a jej towarzysz zadaje szyku w kraciastej koszuli i dżinsowych spodniach, stawiając na gustowny luz.

 

 

Dziewczynka zabierze się z Barbie i Kenem na wakacyjny wyjazd. Pojedzie na przykład do Włoch, by ujrzeć na własne oczy górujący nad okolicą wulkan Wezuwiusz lub też nacieszyć się widokiem nie mniej dostojnie wyglądającej sycylijskiej Etny. Nie zabraknie też okazji, żeby cieszyć się latem na plaży, korzystając z morskich fal i słonecznych dni. Wygląda na to, że tak Barbie, jak i Ken są przygotowani na ten ciepły okres. Mają bowiem ze sobą szafę wypełnioną po brzegi ubraniami. Nie będzie więc problemu z tym, aby codziennie zaprezentować się w nowej stylistyce. W tej okazałej garderobie są także bardzo praktyczne okulary przeciwsłoneczne, a także inne akcesoria, na przykład torebki. Wydaje nam się, że należą do Barbie, choć Ken również może z nich nieraz korzystać!

Do czego się przydadzą? Na przykład podczas zwiedzania nadmorskich miejscowości, z których trzeba będzie zabrać pamiątki. Po to, by później patrząc na nie, móc wspominać ten błogo spędzony czas.

Sprawdź także
Share on twitter
Share on pinterest
Share on facebook