PLAYMOBIL

Playmobil jest serią zabawek produkowanych przez renomowaną firmę Brandstätter Group mieszczącą się w niemieckim Zindorfie. Marka cieszy się niesłabnącą popularnością wśród dzieci oraz rodziców. I to od ponad 40 lat! Plastikowe ludziki o charakterystycznej mocnej sylwetce od czterech dekad wypełniają pokoje zabaw naszych pociech. Co ciekawe, ci sami kowboje, żołnierze albo tajni agenci zaprojektowani przed dziesiątkami lat wciąż są produkowani. Można mówić z pewnością o ciągłości pokoleń. Wnukowie więc bawią się zestawami podobnymi do tych, przy jakich równie miło spędzali czas ich dziadkowie. Nic też dziwnego, że wielu dorosłych widząc w domu figurkę Playmobil odczuwa prawdziwy sentyment.

KLOCKI PLAYMOBIL

Flagowym produktem marki jest mierzący 7,5 cm ludzik z przyjaznym uśmiechem aniołka. Wygląd ich sprawia, że są powszechnie rozpoznawalne w kilkudziesięciu krajach, marka zatem mocno ugruntowała się w świadomości klientów. Wspomnianym figurkom towarzyszy oczywiście bogaty zasób akcesoriów, budynków, także zamków, pojazdów czy rozmaitych zwierząt, zarówno dzikich jak i domowych. Zabawki Playmobil podobnie jak klocki Lego® tworzone są jako tematyczne serie oraz specjalne, pojedyncze figurki czy zestawy.

HISTORIA KLOCKÓW PLAYMOBIL

Za ojca marki uznaje się Hansa Becka. Rzeczywiście jego wkład w powstanie i późniejszy jej rozwój jest niepodważalny. Specjalistyczne badania, które przeprowadził, przyniosły świetne wyniki. Twórca przekonał się, że zabawki nie powinny być ani zbyt skomplikowane, ani za bardzo elastyczne. Po to, aby dziecko mogło w pełni wyzwolić swoją wyobraźnię, unikając frustracji.

WYJĄTKOWE FIGURKI DO ZABAWY OD PLAYMOBIL

Co ważne – buzie figurek zostały oparte na rysunkach samych dzieci! Dlatego też cieszą się wśród nich taką popularnością oraz sympatią. Brzdące przecież je współtworzyły!

Autorzy Playmobil do dziś pilnie wsłuchują się w upodobania naszych pociech. Dzięki temu milusińscy otrzymują do rąk zestawy pozwalające im realizować nieskończenie wiele scenariuszy zabaw! Zwłaszcza, że dysponujemy naprawdę szeroką ofertą.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA BAWIĆ SIĘ DZIĘKI PLAYMOBIL

Dziecko może bawić się w piratów (Playmobil Piraci), rycerzy (Playmobil Rycerze), wróżki (Playmobil Wróżki), poznać życie na wsi, realia dawnych czasów, żeby poprzestać tylko na kilku wariantach... Playmobil idzie z duchem czasu. Dlatego sprawdź nowości od Playmobil!

W NASZYM SKLEPIE PLAYMOBIL KRÓLUJE!

 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.