KLOCKI LEGO® ARCHITECTURE

Klocki LEGO® pozwalają tworzyć fantastyczne budowle i scenerie. Następnie realizować wśród nich nim rozmaite scenariusze. Dzieci z radością oddają się wymyślaniu nowych światów. Ale wśród licznych serii jest i taka, która pozwala odtworzyć istniejące obiekty, i to z dbałością o szczegóły. Takie możliwości daje seria LEGO Architecture. Zainteresuje ona zarówno młodszych, jak i starszych budowniczy. Starsze dzieci zapragną zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, a dorośli zbudują realistyczne budowle, które ozdobią ich pokoje bądź gabinety.

LEGO® Architecture London, Paris, Tokyo itp

Produkty z prezentowanej serii proponowane są wszystkim pasjonatom sztuki konstruktorskiej. W szczególności – fanom światowej architektury. W domowym zaciszu wzniosą budowle, które są słynne nie tylko w swoich miastach czy krajach, lecz na całym świecie. Jeśli skompletuje się kilka zestawów, wówczas otrzyma się świat w pigułce! W kolekcji nie powinno zabraknąć charakterystycznych, wręcz ikonicznych obiektów Paryża. Są nimi wieża Eiffla, blisko niej położone Pola Elizejskie, Luwr (dawna rezydencja królewska, obecnie galeria sztuki) czy Łuk Triumfalny, którego budowę zlecił sam Napoleon.

Dla Nowego Jorku równie rozpoznawalnymi konstrukcjami są Empire State Building (powstały w latach 30. minionego wieku) oraz Statua Wolności, dar rządu francuskiego na pamiątkę 100-lecia uchwalenia przez USA Deklaracji Niepodległości. Londyn natomiast zagości u nas pod postacią realistycznego modelu Placu Trafalgar, którego centralną część stanowi Kolumna Nelsona (bohaterskiego admirała). Nieco futurystyki otrzymamy za sprawą zestawu z nowoczesną, tokijską architekturą.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry