LEGO® JURASSIC WORLD™

LEGO® Jurassic World

Choć lata ich świetności dawno przeminęły, nie możemy o nich zapomnieć. Wciąż nas fascynują. Mowa oczywiście o olbrzymich gadach zwanych dinozaurami. Na początku lat 90 powróciły do łask za sprawą kina Nowej Przygody. W 1993 roku miała miejsce premiera hitowego filmy Stevena Spielberga o tytule Park Jurajski. Wymarłe stworzenia do dziś cieszą się popularnością wśród dzieci, i to zarówno chłopców jak i dziewczynek. Dlatego chętnie oglądają filmy i bajki poświęcone dinozaurom, a także bawią się figurkami uformowanymi na podobieństwo tych zwierząt. Specjalną ofertę dla nich przygotowało LEGO, wypuszczając serię Jurassic World. Zatem potężne istoty mogą zawitać do dziecięcych pokojów i wziąć udział w wielkiej przygodzie.

LEGO Jurassic World – zestawy

Nasze pociechy mogą przebierać w przeróżnych zestawach. Zawierają one zarówno groźne dinozaury, jak i przyjaźniej nastawione gady. Dla najmłodszych są klocki Duplo sygnowane marką parku jurajskiego. Znajdziemy tu na przykład zestaw “Łagodne olbrzymy”, pozwalający maluchom zawrzeć z dinozaurami przyjaźń i oddać się wspólnej zabawie. 

Starsi natomiast staną oko w oko z tyranozaurem, chyba najstraszniejszym ze wszystkich stworzeń. Nic dziwnego, to potwór na dwóch łapach z wielką paszczą, która jest w stanie pożreć wszystko, co się rusza. T-Rex jest na wolności. Zespół ze stacji badawczej rusza do akcji, by go pochwycić. Przewodzi mu oczywiście odważne dziecko.

Może się ono także wcielić w jednego z dinozaurów, na przykład stygimolocha z groźnymi rogami i przedsięwziąć ucieczkę z laboratorium. W kolejnych zestawach natrafimy na: dilfozaura, raptora, indoraptora i wiele innych mocarnych stworzeń!

 

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry