SCOOBY-DOO!

Playmobil: Scooby Doo

Przed laty pojawił się amerykański serial animowany z sympatycznym, choć dość bojaźliwym dogiem niemieckim Scoobym Doo. Gadającemu psu towarzyszyli równie mało odważny Kudłaty, Fred, Daphne i najmądrzejsza ze wszystkich Velma. Produkcja okazała się na tyle popularna, że zgrana ekipa pojawiła się w innych mediach (w kinie jako film animowany czy aktorski, komiksie, grach komputerowych), a także pod postacią zabawek. Wśród tych ostatnich popularnością cieszy się seria Playmobil: Scooby Doo.

Dzieci uwielbiają zagadkowe i straszne historie. Dlatego chętnie wybierają się ze Scoobym i resztą na ich poszukiwanie. Do dyspozycji mają Wehikuł Tajemnic, czyli kolorowy, przytulny hippisowski van. Docierają nim w rozmaite miejsca. Różnią się krajobrazem, ale łączy je jedno – straszy w nich! Bądź tak się na pozór wydaje. 

Jest wiele zadań do wykonania – trzeba się udać m.in. na cmentarz, do nawiedzonego domu, a nawet, by eksplorować piramidy, do Egiptu! Po rozwikłaniu tajemnicy łakomy pies i nie mniej łasy na przysmaki Kudłaty urządzą sobie ucztę. Scooby wcieli się w kucharza. Jego przyjaciel, na szczęście, nie jest zbyt wybredny, dlatego nie marudząc, w mig pochłonie trochę przypaloną pizzę. A co będzie na przystawkę? Pieczony kurczak, rzecz jasna!

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry