KLOCKI LEGO® CREATOR 3W1

Klocki LEGO® Creator 3w1

Mówi się, że wśród zabawek to właśnie klocki najskuteczniej rozwijają fantazję i zdolności kreacyjne dziecka. Do najchętniej wybieranych od lat należą klocki LEGO®. Kolejne już pokolenie młodych konstruktorów tworzy z nich budowle. Jedne są prostsze, drugie nieco bardziej skomplikowane – ale wszystkie wyróżnia oryginalność. Dziecko uczy się, jak realizować rozmaite pomysły; dostrzega zależności między poszczególnymi elementami budowli, kształtując w sobie wyobraźnię przestrzenną.

Do ciekawszych serii zalicza się klocki LEGO® Creator 3w1

Zestawy LEGO® Creator 3w1

Propozycje z serii LEGO® Creator 3w1 świetnie pokazują, że z tych samych klocków można skonstruować bardzo różne obiekty. Wystarczy puścić wodze fantazji i wykorzystać podstawową wiedzę z zakresu budowania. 

Dobrym przykładem jest zestaw Poszukiwanie Skarbów. Otrzymujemy dwie minifigurki: zgraną parę piratów. Mają mapę i lunetę – przed nimi więc wiele przygód. Celem jest odkrycie głęboko zakopanych skarbów. 

Zbudujmy jaskinię z czaszką. Albo stwórzmy dla awanturników domek na drzewie, aby z bocianiego gniazda zobaczyli szeroką okolicę. Kolejnym rozwiązaniem jest łódź. Przy jej pomocy piraci pokonają fale i wypłyną na rozległe wody.

To oczywiście zaledwie propozycje oraz inspiracje dla kreatywnych dzieci. Tylko jeden zestaw pozwala wykreować wiele historii, a co dopiero dwa lub więcej!

 

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry