LALKI I AKCESORIA DLA LALEK

Lalki należą do najbardziej lubianych przez dziewczynki zabawek. Moda i trendy ulegają zmianom – a w tym temacie nic się prawie nie zmienia. Kiedyś oczywiście mieliśmy mniejszy wybór niż obecnie. Dotyczy to wszystkich zabawek – ale zwłaszcza wśród lalek cieszymy się z dużej różnorodności zestawów.

Barbie i inne popularne lalki

Lalka Barbie jest z nami już od dziesięcioleci. Kiedy się pojawiła wśród nowych propozycji, od razu stała się popularna wśród smyków, przeważnie dziewczynek. Stanowiła nowość na rynku lalek dla dzieci. Do tej pory królowały na nim lalki-przytulanki. Odtąd dzięki zestawom z Barbie dziecko uczy się odgrywać dorosłe role. Odtwarza w dziecięcym pokoju to, co zaobserwuje lub sobie wyobrazi.

Są i lalki bobasy, które do złudzenia przypominają prawdziwe niemowlęta. Tak jak one śpią, płaczą i się śmieją. Wymagają troski i opieki. Odwdzięczają się dobrym nastrojem i ochotą do zabawy.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również laleczki niespodzianki, których szczególny urok polega na tym, że dziecko krok po kroku odkrywa zawartość zestawu. Każdy jest niespodzianką!

Warto też wspomnieć o bardzo magicznej ofercie, jaką są lalki Enchantimals i Equestria. Te czarodziejskie osóbki mają inny charakter oraz nadprzyrodzoną moc!

Akcesoria dla lalek

Warto wzbogacić zestawy o specjalne akcesoria. Należą do nich m.in. wózki oraz domki dla lalek Barbie. Zwłaszcza jeśli chodzi o te drugie, możemy wybierać spośród wielu produktów. Są większe i mniejsze domki, niektóre swym przepychem przypominają pałace!

W mieszkaniu pięknie się prezentują drewniane domki dla lalek. Dodatkowo są ekologicznym, zdrowym dla dziecka i otoczenia rozwiązaniem!

 

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Aktywne filtry