LALECZKI NA! NA! NA! SURPRISE

Kiedyś, jako dzieci, uwielbialiśmy różnego rodzaju niespodzianki. Teraz przepadają za nimi nasze pociechy. Wiedzą o tym producenci zabawek, dlatego wciąż poszerzają w tym aspekcie swą ofertę. Co jakiś czas pojawiają się nowości. Teraz na scenę wkraczają laleczki Nanana. Aktualnie jest ich sześć, lecz bardzo prawdopodobne, że wkrótce to miłe grono się powiększy o kolejne przyjaciółki. Dziewczynka zacznie więc kolekcjonować figurki, aby stworzyć z nich imponującą wystawkę.

Wszystkie laleczki są unikatowe – różnią się bowiem między sobą wyglądem, ale również charakterem i upodobaniami. Dowiemy się o nich więcej przez metkę dołączoną do każdego modelu. CJ Cuddles to zadziorna osóbka, Britney Speckles jest pełna wdzięku i naturalnego uroku, natomiast Minna Moody – o czym mówi jej nazwisko – miewa swoje humory.

Przy czym figurki dziewcząt to nie wszystko, co znajdziemy w zestawie. Są również pakieciki z ubrankami, a także pluszowa przypinka z klipsem. Stylizowana jest na buzię zwierzątka. Przypniesz ją do plecaka, by stanowiła ozdobę. To również mieszkanko, w którym będzie odpoczywała Twoja laleczka. 

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.