KLOCKI LEGO® MINECRAFT™

Upłynęło już trochę czasu od debiutu gry komputerowej Minecraft. Gracze od razu się nią zachwycili. Powstało wiele produktów opartych na tej popularnej rozgrywce. Do ciekawszych z pewnością należą tematyczne klocki LEGO® Minecraft™. Teraz nie musimy włączać komputera czy konsoli, aby móc kreować niepowtarzalne światy.

Budowanie obiektów z sześcianów

Poprzez zestawy klocków przenosimy się do niezwykłej krainy, która otwiera przed nami nieskończone możliwości. Świat składa się w większości z sześcianów. To one współtworzą ziemię, kamienie, wodę, ogień. Możemy zmieniać ich układ, od czego są przydatne narzędzia, kreując oryginalne przedmioty i budowle – tak samo jak w hitowej grze komputerowej! Rozbijmy bloki i wykorzystajmy je do konstruowania.

Zestawy LEGO® Minecraft™

W toku zabawy przekształcamy świat, aby był dla nas jak najbardziej przyjazny. Nie unikniemy jednak starć z poważnymi przeciwnikami. Zwłaszcza, że pod osłoną nocy budzą się demony oraz inne potwory.

Naszym bohaterem jest zaradny Steve. Podobnie jak reszta świata, i on w dużej mierze zbudowany jest z sześcianów. Łatwo go rozpoznać po fioletowych spodniach oraz błękitnej koszuli. Towarzyszy mu wierna przyjaciółka – papuga, oczywiście kwadratowa.

Aby zdobyć dodatkowe umiejętności, udajmy się do piekielnej krainy Netheru. Uważajmy na lawę, kontakt z nią nie należy do przyjemnych. Poza tym pokonajmy małego zombiaka, który tylko czyha na to, aby pochwycić ofiarę w ramiona. Tym razem obejdzie się smakiem!

LEGO® Majkraft – czego szukamy

Chcąc znaleźć dziecku zabawkę, jaką ma nadzieję otrzymać, wpisujemy w okienko wyszukiwarki odpowiednią frazę. Przy czym często spolszczamy nazwy anglojęzyczne. Tak też jest w przypadku klocków opartych na popularnej grze komputerowej. Dlatego też rodzice zamiast “Minecraft” wpisują fonetyczny odpowiednik – “Majkraft”. Nie mija nawet sekunda, a na ekranie monitora pojawiają się migiem wyniki powiązane z pożądanymi zestawami.

 

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry