Kategorie

Aktywne filtry

Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 3 382,00 zł

KLOCKI

Największą zaletą klocków jest to, że można z nich zbudować właściwie wszystko. Ogromne możliwości cieszą zarówno chłopców jak i dziewczynki. I to bez względu na czasy. Jak się okazuje, już w starożytności malcy stawiali z klocków swoje pierwsze konstrukcje.

Obecnie wybieramy dla naszych pociech zestawy klocków spośród naprawdę bogatej oferty!

Najpopularniejsi producenci klocków

W kategorii klocków na rynku zabawek prym wiodą producenci LEGO® i Playmobil. Zestawy pierwszej firmy umożliwiają dzieciom rozwijanie zdolności manualnych poprzez zabawę. Okazuje się, że łączenie ze sobą elementów przysparza im dużo radości.

Natomiast twórcy drugiej marki stworzyli przyjazne, szeroko uśmiechnięte figurki ludzików. Uśmiech nie schodzi z ich twarzy, podobnie jak w przypadku bawiących się nimi dzieci!

Co ciekawe, przy okazji zabawy malec będzie pielęgnował swoje zainteresowania. A to dlatego, że zarówno zestawy LEGO® jak i Playmobil podzielone zostały na tematyczne serie.

Inne ciekawe propozycje

Na wymienionych produktach oferta klocków oczywiście się nie kończy. Warto tu choćby wspomnieć o polskiej marce Cobi, której popularność wykracza daleko poza granice naszego kraju. Propozycja ta jest na pewno wartościową alternatywą wobec bardziej popularnych klocków LEGO®.

Wiele możliwości konstrukcyjnych stwarzają smykom klocki Clicks. Natomiast nieco młodsi architekci miło spędzą czas przy kolorowych zestawach Megabloks.

 

Pokazano 1-24 z 411 pozycji

Aktywne filtry