Country

Playmobil Country

Życie na wsi ma wiele uroku. Obecnie większość z nas żyje w przestrzeni miejskiej, czego często żałujemy. Brakuje nam ciszy, spokoju i kontaktu z przyrodą. Wszystkie te zalety ma wiejska rzeczywistość. Doceniają to także nasze pociechy, którym pozamiejski klimat bardzo sprzyja. Chętnie uczestniczą w wypadach na prowincję. Potem, zainspirowane nimi, wymyślają różnorodne zabawy. Są one możliwe choćby za sprawą serii klocków Playmobil Country.

Zestawy zawierają elementy kojarzące się z wiejską scenerią. Nie brakuje więc budynków gospodarczych – w tym stadnin, obór, spichlerzy. Na wymyślonych polach z kolei pojawią się traktory, które od lat wyjeżdżają w określonych porach roku, aby wytworzyć płody rolne.

Playmobil Country: konie

Wieś to także zwierzątka. Zarówno dzikie – zasiedlające pola, okoliczne stawy, lasy, ale także budynki gospodarcze – jak i udomowione. W zestawie z przenośnym gospodarstwem rolnym znajdziemy wiele stworzeń drugiego rodzaju. Nakarmimy świnki, sypniemy ziarnem kurkom i gołębiom pocztowym. Kot zaś sam się postara o obiad, polując na grasujące na strychu myszy.

Wieś to również konie. Za nimi zaś przepadają dzieci, zwłaszcza dziewczynki. W serii są stadnina koni, kucyków czy wybieg dla nich, a także klub jeździecki. Dziecko zaopiekuje się konikiem, nakarmi go i rozczesze mu grzywę. A po licznych treningach będą gotowi, by przystąpić do – uwaga – wielkiego turnieju jeździeckiego!

Ups, wygląda na to, że nie znaleźliśmy strony lub produktu, których szukasz.

Nie przejmuj się tym, sprawdź, jakie produkty aktualnie polecamy.