LEGO® SPEED CHAMPIONS

Błękitny Chevrolet Camaro ZL1 mknie niczym strzała i przesuwa się już na drugą pozycję. Ale czy zdąży wyprzedzić kierowcę niknącego za zakrętem? Prowadzi piekielnie szybkie Lamborghini i do tej pory nie popełnił poważnego błędu. Niemniej niebieski pojazd bije rekord okrążenia i z sekundy na sekundę przybliża się do konkurenta. Oba samochody wyjeżdżają na ostatnią prostą. Chevrolet tuż przed metą wysuwa się na prowadzenie. I utrzymuje je! Cóż za emocje. 

Czy to scena z filmu o legendzie kierownicy? Nic z tych rzeczy, to dziecko wcieliło się w mistrza wyścigowego i zrealizowało jedno ze swoich marzeń. Udało mu się tego dokonać za sprawą pojazdów z klocków LEGO® z serii Speed Champion. 

Chevrolet Camaro ZL1 to nie jedyny wiernie odwzorowany model samochodu. Mamy tu do wyboru wiele więcej kultowych już samochodów.

LEGO® Speed Champion: Porsche

A czemu by nie wybrać się na nostalgiczną przejażdżkę? Wsiądźmy więc do legendarnego Porsche 911. Mimo upływu lat – pochodzi z 1974 roku – wciąż prezentuje się bardzo elegancko, także za sprawą spojlera w kształcie wielorybiego ogona. Niegdyś był demonem szybkości, teraz nadaje się na nostalgiczne pozamiejskie podróże. 

LEGO® Speed Champion: Lamborghini

Już jeden zestaw pozwoli zorganizować emocjonujący wyścig. Złożymy z licznych elementów dwa różne modele Lamborghini – Huracán oraz Ursus. Znajdziemy w opakowaniu także dwóch rajdowców oraz sygnalizację świetlną. W końcu sprawdzimy w praktyce, które auto się lepiej sprawdzi na wymagającej, bo najeżonej zakrętami, trasie!

 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry