KLOCKI LEGO SUPER MARIO™

Śmiały hydraulik Mario jest z nami już niemal trzy dekady. Nieco tylko krócej znany jest jako Super Mario. Pojawił się najpierw jako bohater w grze wideo i właśnie w pod taką postacią jest najbardziej znany. Ale jego popularność sprawiła, że z czasem zaistniał także w innych miejscach. Wystąpił w serialach – aktorskim oraz animowanym, a wizerunek tego wąsacza ozdobił liczne gadżety. Ostatnio znajdziemy go w serii klocków LEGO® Super Mario™. Co twórcy duńskiej marki mają nam do zaproponowania?

Klocki LEGO® Super Mario™ – zestawy

Dziecko już nie musi włączać komputera czy konsoli, by przeżywać przygody ze swoim ulubieńcem. Super Mario zagości w jego pokoju za sprawą licznych zestawów. Zabawa stanie się bardziej kreatywne, bo smyk sam wymyśli i opowie niebywałe historie, odgrywając role wielu barwnych postaci. Najlepiej, żeby zaczął od zestawu startowego. Znajduje się w nim figurka bohatera, który przy pomocy trampoliny wskoczy na spokojnie żeglujące chmurki. Następnie zeskoczy na grzybka, by wreszcie rozprawić się z pół-smokiem, pół-żółwiem, czyli groźnym Bowserem. W nagrodę zaś sięgnie po duże monety. Ile ich zbierze? Wiele będzie zależało od zręczności!

Z czasem warto wzbogacić zestaw podstawowy o te rozszerzone. Wśród nich panuje duży wybór. I tak dziecko uda się z Mariem do zamku głównego bossa. Stoczy z nim walkę, by ocalić księżniczkę. Łatwiej mu to przyjdzie, kiedy przywdzieje strój dający śmiałkowi moc ognistego ataku. Ewentualnie może założyć inny kostium i pofrunąć na wieżę niczym helikopter.

To tylko kilka z bardzo wielu propozycji!

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry