LALKI I AKCESORIA L.O.L. SURPRISE!

Każdy, a zwłaszcza nasze pociechy, lubi miłe niespodzianki. Wiemy dobrze, że już samo rozpakowywanie prezentu jest dużą frajdą. Zwłaszcza gdy chodzi o zabawki z serii L.O.L. Surprise. Odkrywanie prezentu przebiega w wielu fazach. Poznajemy krok po kroku podarunek, jaki otrzymaliśmy. Myślimy, jakie też atrakcje skrywają się pod opakowaniem? Próbujemy nieraz zgadywać – i czasem nam się udaje trafić!

L.O.L. Surprise Pets

Proponujemy atrakcyjne zestawy zapakowane w kolorową kulę. Co się pod nią znajduje? To oczywiście słodka tajemnica. Malec będzie ją odkrywał krok po kroku. Wraz z odsłonięciem każdej kolejnej warstwy dowiadujemy się coraz więcej o zwierzątku. Jakie tym razem stworzenie ukaże się naszemu smykowi? I jakie mu będą towarzyszyły akcesoria? Już wkrótce się dowiemy!

L.O.L. Surprise Walizka

Walizeczki skrywają mnóstwo skarbów i przeróżnych atrakcji! Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że dziewczynki lubią się bawić lalkami. Ale to nie wszystko! Równie wiele radości sprawia im odkrywanie z każdą chwilą tego, jak wygląda nowa laleczka. Zestawy te zawierają aż 15 niespodzianek!

Zabawka ukrywa się pod zagadkowym przebraniem. Aż do samego końca jesteśmy trzymani w niepewności, jakie ubranko i modne akcesoria otrzymamy w zestawie. Poza tym dziecko otrzyma bardzo przydatną buteleczkę oraz – uwaga – tajną wiadomość i szkło szpiegowskie.

Kryje się tu wiele zagadek. Lecz jednego możemy być pewni, maluch ucieszy się z otrzymanej niespodzianki!

L.O.L. Surprise Kula

Walizeczka to nie jedyne opakowanie, jakie skrywa przed naszymi ciekawymi oczami te urocze laleczki i zwierzątka. Są też zestawy mieszczące się w tajemniczej kuli. Dziecko otrzymując ją, najpierw wyobraża sobie, jakie skarby się w niej znajduje. A następnie przystępuje do ulubionej czynności. Jest nią oczywiście rozpakowywanie prezentu, w tym wypadku estetycznej kul.

L.O.L. duże lalki OMG

Jest to najnowsza seria lalek LOL, tym razem lalki są wielkości około 28 cm i są naprawdę piękne! Lalki OMG występują w dwóch seriach podstawowa LOL OMG Top Secret ich imiona to Swag, Lady Diva, Royal Bee, Neonlicious oraz wersja zimowa LOL OMG Winter Disco ich imiona to Snowlicious, Dollie, Cosmic Nova, w zestawach dodatkowo jest ich siostrzyczka. Duże lalki OMG to hit tego sezonu. Która dziewczynka nie chciałaby mieć takiej pieknej lalki w swojej kolekcji?!

L.O.L. seria zimowa Winter Disco

Idealne lalki na porę zimową w mega modnych strojach zimowych. Lalki z serii Winter Disco są zarówno w wersji kul z niespodzianką oraz dużych lalek z serii OMG Winter Disco, nie brakuję również zwierzątek LOL.

L.O.L. Surprise (czyt. L.O.L Suprajz) 

Rodzice pragną znaleźć dla swych pociech najciekawsze zabawki. Dlatego też wpisują w okienko wyszukiwarki hasło "L.O.L Suprajz". Po chwili już przeglądają propozycje. Często interesują ich zestawy o określonej cenie. Informujemy więc, że w naszej ofercie jest miejsce dla laleczek, których próg cenowy zaczyna się już od niespełna 35 złotych. Im zestaw jest bardziej rozbudowany, tym oczywiście są kosztowniejsze.

 

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry