LEGO® HARRY POTTER™

Młody czarownik powraca ku uciesze wielu dzieci! Jego niezwykłe przygody oraz magiczne umiejętności interesują chłopców i dziewczynki. Niejeden malec chciałby być kompanem Harry’ego Pottera™ i uczęszczać z nim na zajęcia z rzucania czarodziejskich zaklęć! Bogata wyobraźnia dziecka potrzebuje miejsc w rodzaju zamku Hogwart, w których nic nie jest oczywiste i wszystko może się zdarzyć.

Poznaj Harry’ego i jego przyjaciół

Jeszcze niedawno sami z wypiekami na twarzy czytaliśmy książki o tym młodym czarowniku. Później oglądaliśmy jego przygody na wielkim ekranie. Teraz jest ulubieńcem naszych dzieci. Dzięki zestawom klocków LEGO® pokój zabaw malca wypełni prawdziwa magia.

Spotkajmy się z kompanami Harry’ego. Oto Ron i Hermiona, wierni towarzysze przygód. Rudowłosy chłopiec bywa nieco rozkojarzony, a dziewczynka trochę przemądrzała – ale z pewnością warto na nich polegać. Przy ich pomocy młody Potter rozwiązał wiele zagadek i uniknął poważnych kłopotów.

Poznajmy również Albusa Dumbledore™. Nie dajcie się zwieść jego siwej brodzie oraz życzliwemu wyrazowi twarzy – należy on do najpotężniejszych magów w historii. Często służy pomocą naszym przyjaciołom. Podobnie jak opiekun i znawca czarodziejskich zwierząt – poczciwy Hagrid.

Klocki Lego Harry Potter – Wielka Sala w Hogwarcie

Mamy w ofercie wiele zestawów, dzięki czemu każdy młody adept magii znajdzie coś dla siebie. Na wyróżnienie zasługuje na pewno Wielka Sala w Hogwarcie. Ciągle coś się dzieje w Szkole Magii. Dzięki przekrojowej konstrukcji zamku mamy możliwość śledzić niezwykłe sytuacje!

Zatem spójrzmy: między licznymi komnatami przemieszcza się Prawie Bezgłowy Nick. Lecz cóż to – nie używa drzwi? – Nie musi, jest przecież duchem, po prostu przenika przez ściany. Wbrew pozorom jest to bardzo przyjazny, lubiący pomagać upiór.

W innym pomieszczeniu Harry toczy z Draco Malfoy’em pojedynek na zaklęcia. Ciekawe, kto wygra?

Trzymamy oczywiście kciuki za młodego Pottera!

 

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry