KLOCKI LEGO® STAR WARS™

Miecze świetlne, latające statki kosmiczne oraz nieustająca walka dobra ze złem to charakterystyczne cechy uniwersum Star Wars™. Losy rodu Skywalkerów od lat przykuwają uwagę ludzi na całym świecie. Firmy produkujące zabawki postanowiły wyjść naprzeciw potrzebom wszystkim fanom serii i wykorzystać unikatowość Gwiezdnych wojen wypuszczając zabawki wzorowane na ulubionych postaciach i przygodach.

LEGO® Star Wars™ – 2020

Odkąd George Lucas wykreował pierwszy film z cyklu Gwiezdnych Wojen, zarówno dzieci jak i dorośli od razu pokochali ten świat. Międzygwiezdne podróże, pozaziemskie cywilizacje, niezwykłe stworzenia i zaawansowana, futurystyczna technologia – wszystkie te atrakcje sprawiły, że i dziś seria Star Wars cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród odbiorców. Dziś, w 2020 roku, zainteresowanie nie słabnie, a nawet można dostrzec pewien trend zwyżkowy. Wciąż powstają nowe filmy i wiele innych produktów sygnowanych marką Gwiezdnych Wojen. Uniwersum od jakiegoś czasu poszerza się o zestawy klocków, które pozwalają odtworzyć w dziecięcym pokoju bohaterskie akcje rycerzy Jedi!

Zestawy LEGO® Star Wars™

Rozsuwane miecze świetlne, figurki, budziki oraz zestawy klocków LEGO® – każda z tych zabawek przeniesie fanów Star Wars™ na ulubioną planetę, gdzie rozegra się ostateczna bitwa między jedi a sithami. Zasiądziesz za sterami Sokoła Millenium czy może poprowadzisz do boju Szturmową Maszynę? Czy też raczej wpadł Ci w oko zegarek utrzymany w stylistyce LEGO® Star Wars™ – spektrum możliwości jest niemal tak duże jak Wszechświat.

Od Ciebie też zależy, po której stronie staniesz i jak potoczą się losy bohaterów. I pamiętaj – niech moc będzie z Tobą!

 

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry